Logo Pracuj.pl

Junior Front-End Developer

NEONET S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

NEONET S.A.

Nyska 48A

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • SASS

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie akcji promocyjnych (HTML, JS i CSS) na bazie otrzymanych materiałów marketingowych
  • Współpraca ze specjalistami UX/UI i bieżące wsparcie Działu Kreacji
  • Rozwój narzędzi i funkcjonalności sklepu internetowego
  • Rozwiązywanie problemów w działaniu aplikacji
  • Dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Znajomość HTML, CSS, SASS na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość JS (ES6) na poziomie średniozaawansowanym
  • Znajomość zasad RWD
  • Dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wielozadaniowość
  • Przywiązywanie uwagi do szczegółów
  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • Język angielski B1/B2

Mile widziane

  • Znajomość platformy Magento 2 i biblioteki React będzie dodatkowym atutem
  • Dołączenie linku do portfolio w CV

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju zawodowego według określonych ścieżek kariery
  • przyjazną atmosferę pracy
  • Bibliotekę Pracowniczą z najnowszymi pozycjami książek, audiobooków i gier

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa biblioteka
  • inicjatywy dobroczynne
  • szkolenia wewnętrzne

Etapy rekrutacji

1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej, internetowej i hurtowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii.

W tych trudnych czasach przykłada się dodatkową wagę do stabilności pracy oraz bezpieczeństwa. Zwłaszcza w takiej branży jak nasza - która sprawia, że mimo pandemii, nasi klienci mogą czuć się komfortowo w codziennych sytuacjach oraz nie muszą martwić się zepsutym sprzętem. Właśnie dlatego proponujemy STABILNE, PEWNE zatrudnienie - dołącz do nas i PRACUJ BEZPIECZNIE!

Junior Front-End Developer, Nyska 48A, Krzyki, Wrocław