Oferta pracy

Junior Front-End Developer

IMPACT MEDIA sp. z o.o.O firmie

  • Aleksandra Ostrowskiego 7
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

IMPACT MEDIA sp. z o.o.

Aleksandra Ostrowskiego 7

Wrocław

W branży IT działamy od 2000 roku. Na koncie mamy wiele udanych projektów. Jesteśmy małą agencją, ale uważamy to za wielką zaletę. Mamy stałe grono Klientów, a nowi zostają z nami na lata.

Jesteśmy programistami, więc od pisania rozbudowanych tekstów przedstawiających nas wolimy wypisać konkrety.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie aplikacji internetowych z wykorzystaniem technologii HTML, CSS, JavaScript, PHP

Wymagania:

  • Dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript
  • Znajomość Responsive Web Design

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość Sass/SCSS, GIT
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
  • Znajomość Visual Code
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

Zapewniamy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Zgrany Zespół
  • Innowacyjne projekty i możliwości realnego wpływu na rozwój firmy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy