Junior Front-end React Developer (Spółka z Grupy e-point SA)

e-point SAO firmie

4 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Filona 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

e-point SA

Filona 16

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • React.js

  • Bootstrap

  • Materialize

  • Foundation

  • PrimeNG

  • RWD

Mile widziane

  • Flutter

  • React Native

  • Magento PWA Studio

  • Linux

  • Cross-Browsing

O projekcie

Dołączysz do zespołu odpowiedzialnego za wdrażanie i utrzymanie portali oraz aplikacji dla największych polskich firm.

Pogłębisz doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu najwyższej klasy aplikacji front-end.

Będziesz współpracować z Architektami, Back-end Developerami, Project Managerami, Testerami, Designerami UX i Grafikami.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie frontowej warstwy prezentacji aplikacji (w tym modyfikowanie kodu HTML, CSS, JS)

  • utrzymywanie spójności kodu

  • współpraca z zespołem specjalistów z obszaru technologii i UX

  • proponowanie nowych rozwiązań i dzielenie się zdobytą wiedzą z zespołem

Nasze wymagania

  • minimum rok komercyjnego doświadczenia lub bogate portfolio projektowe

  • bardzo dobra znajomość HTML, CSS i JavaScript

  • dobra znajomość React.js

  • znajomość jednego frameworków CSS: Bootstrap, Materialize, Foundation, PrimeNG

  • znajomość techniki RWD

  • umiejętność odwzorowania projektu graficznego w kodzie

  • doświadczenie z dowolnym językiem szablonowania

  • znajomość technologii mobilnych: Flutter lub React Native

  • znajomość storefront’u Magento PWA Studio

  • znajomość systemu Linux od strony użytkownika

  • znajomość systemu kontroli wersji

  • wiedza dotycząca Cross-Browsing (również mobile)

To oferujemy

  • możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o świadczenie usług (B2B)

  • doświadczony i zgrany zespół - możliwość nauki i poszerzania horyzontów

  • pracę w 100% zdalną

  • wyjazdy integracyjne i sponsorowane integrację (online)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

e-point SA

Kształtując środowisko pracy naszej firmy, kierujemy się Kodeksem Honorowym (https://www.e-point.pl/o-nas/kodeks-honorowy) opisującego nasze wartości. Stanowi on DNA e-point i pomaga tworzyć przyjazne środowisko pracy, które wspiera kulturę innowacji i współpracy.

Przewiń do profilu firmy