Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Junior Frontend Developer

ENCJA.COM S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych modułów frontend samodzielnie i w zespole

  • Wspieranie zespołu w tworzeniu komponentów i elementów frontend’owych systemu i aplikacji

  • Wstępne testowanie swoich rozwiązań i wpieranie członków zespołu

  • Prezentowanie swojej pracy oraz jej dokumentowanie dla zespołu

  • Aktualizacja modułów do standardów

  • Współpraca z zespołami backend oraz grafikami

  • Intensywna nauka pod okiem doświadczonych kolegów - realizacja planu rozwoju, który uczyni Cię lepszym programistą

Nasze wymagania

  • Doświadczenie, które pozwoliło Tobie zbudować portfolio wykonanych projektów z wykorzystaniem JS, technologii frontend i frameworków

  • Praktyczna znajomość technologii budowy stron (HTML, (S)CSS)

  • Praktyczna znajomość JavaScritpt, (TypeScript mile widziene)

  • Podstawowa znajomość pracy na frameworkach np. Angular

  • Dokładność oraz dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań

  • Komunikatywność oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole

  • Dobrej znajomości języka angielskiego

  • Kreatywności, inicjatywy i zaangażowania w wykonywane projekty

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej firmie technologii marketingowych

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Pracę z największymi markami

  • Udział w tworzeniu nowych rozwiązań produktowych

  • Dużą samodzielność i wpływ na organizację pracy

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Udział w szkoleniach

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Narzędzia pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

ENCJA.COM S.A.

iPresso to platforma Marketing Automation najnowszej generacji. Doceniana na świecie, wybierana przez największe marki i szybko pozyskująca nowe (więcej: https://ipresso.com). Masz wizję, pomysły i dobre praktyki? Podbijaj świat razem z nami!

I tak, to jest ten moment: ROZWIJAMY ZESPÓŁ FRONTEND. Zrób to z nami, dlatego szukamy: Junior Frontend Developer

Przewiń do profilu firmy