Ta oferta pracy jest nieaktualna od 149 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Frontend Developer

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-06-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana
    w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz
    Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług,
    który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

    www.goldmanrecruitment.pl
    Dla naszego Klienta, firmy działającej na międzynarodową skalę, należącej do czołówki producentów okien i drzwi w Europie, funkcjonującej w segmencie Top Premium, poszukujemy kandydatów na stanowisko Junior Frontend Developera.
    Miejsce pracy: Kraków
    Nr ref. 180612/4400

    Opis stanowiska:

    • opracowywanie i wdrażanie serwisów i aplikacji internetowych z wykorzystaniem oprogramowania dostarczanego przez zewnętrznych dostawców,
    • integrowanie danych handlowych oraz operacyjnych pomiędzy serwisami a systemami,
    • ERP i sprzedaży,
    • modelowanie sposobów integracji przed zleceniem do finalnego dostawcy,
    • weryfikowanie i nadzorowanie pracy dostawców zarówno aplikacji jak i rozwiązań integracyjnych,
    • opracowywanie procedur testowych i przekazanie do zespołu testowego,
    • przygotowywanie instrukcji obsługi dla użytkowników i klientów (B2B),
    • monitorowanie dostępnych rozwiązań i proponowanie usprawnień w obszarach: strony www, systemy operacyjne i przeglądarki internetowe.

    Wymagania:

    • co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • umiejętność obsługi systemów zarządzania treścią (CMS),
    • umiejętność pisania nowoczesnego i testowalnego kodu HTML, CSS, JavaScript,
    • doświadczenie w pracy z dowolnym frameworkiem frontendowym przy tworzeniu aplikacji przeglądarkowej i CMS,
    • doświadczenie w pracy z bazami (MS SQL, My SQL, PostgreSQL),
    • wiedzę z zakresu User Experience,
    • doświadczenie we współpracy z dostawcami zewnętrznymi i klientami wewnątrz organizacji,
    • umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów technicznych i funkcjonalnych związanych z platformą B2B, B2C oraz pozostałych narzędzi online,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

    Oferta obejmuje:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
    • możliwość pracy zdalnej,
    • pracę w międzynarodowym środowisku.