Oferta pracy

Junior Frontend Developer

autoDNA.pl

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • CSS

  • jQuery

  • HTML

  • Bootstrap

  • Communication skills

  • problem solving

Mile widziane

  • React

  • SQL

  • PHP

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w projektowaniu i tworzeniu rozbudowanych, biznesowych aplikacji frontend i backend

  • Programowanie interakcji z użytkownikiem w aplikacjach internetowych

  • Współpraca z zespołem UX/UI

  • Integrowanie Frontend-u z Backend

  • Tworzenie warstwy prezentacji aplikacji w oparciu o wymagania biznesowe

  • Rozwiązywanie codziennych wyzwań w projektach oraz dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami z zespołem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie (Informatyka lub pokrewne)

  • 0,5-1 roku doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziany projekt, którym możesz się pochwalić )

  • Znajomość języka programowa JavaScript

  • Praktyczna znajomość: HTML5, CSS, JQuery, Bootstrap

  • Chęć do wprowadzenia: React lub Angular

  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych

  • Angielski min. B1

  • Doświadczenie w pracy nad kompatybilnością przeglądarek (Chrome, FF, Safari, Edge)

  • Znajomość standardu W3C

  • Mile widziana znajomość zagadnień dobrych praktyk UX

  • Mile widziana znajomość perfect pixel

To oferujemy

  • Pracę zgodną z filozofią BizDevOps opartą na zwinnie działających zespołach w ramach Scrum

  • Najlepsze narzędzia i technologie w pracy: HTTP/SSL, MySQL, PHP, JavaScript, HTML 5

  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji z udogodnieniami dla kierowców i rowerzystów

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, współpracę B2B

  • Elastyczne godziny pracy (preferujemy zadaniowy czas pracy)

  • Coroczny budżet szkoleniowy do wykorzystania dla pracowników (szkolenia, kursy, studia)

  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego

  • Min. 20 dni płatnego urlopu niezależnie od formy współpracy

  • Darmowe obiady w ramach Sprint Break’a

  • Samochód służbowy do dyspozycji pracowników

  • Cykliczne spotkania integracyjne, a raz w roku wyjazd dla wszystkich pracowników

  • Codzienne wizyty kilku dostawców z jedzeniem – potocznie nazywanych „Panem Kanapką”

  • Kawę, herbatę, soki i inne napoje bez limitu

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

autoDNA.pl

Jesteś ambitną osobą, która potrafi analizować, programować, rozwijać oprogramowanie.

Do tego interesuje Cię temat procesu wytwórczego oprogramowania oraz UX i chcesz mieć realny wpływ na produkty/software aplikacji, myślisz o samodoskonaleniu, a także cenisz sobie pracę w kameralnej atmosferze?

Jeśli tak - aplikuj do nas!

autoDNA jest wiodącym dostawcą raportów historii pojazdów używanych z Europy i USA.

Nasze produkty umożliwiają weryfikację historii pojazdu.

Zatrudniamy już blisko 40 osób, realizując codzienne obowiązki w wydzielonych Zespołach technologicznych składających się z 8-9 osób, w których pracownicy pełnią rolę developerów, testerów, analityków w nowoczesnym biurze w Łodzi! Cenimy bardzo pracę zespołową, zapewniamy pracę w młodych, dynamicznych zespołach, w przyjaznej atmosferze 😊

Nasz zespół tworzy i rozwija własny system e-commerce oraz aplikacje webowe obsługujące dziennie dziesiątki tysięcy klientów. Skupiamy się na dostarczaniu wielojęzycznych rozwiązań e-commercowych, zoptymalizowanych pod popularne wyszukiwarki, pracujemy w metodyce SCRUM, dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem wewnątrz zespołu, lubimy niestandardowe pomysły.

Poszukujemy Programisty Junior Frontend Developera, do naszego zespołu scrumowego utrzymującego i rozwijającego wielojęzyczny system e-commerce oraz pozostałe aplikacje webowe, zoptymalizowane pod kątem popularnych wyszukiwarek internetowych, w planach rozwoju aplikacje mobilne.

Przewiń do profilu firmy

Więcej szczegółów o wykorzystywanych technologiach, używanych frameworkach i stacku technologicznym szczegółowo udzielamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Aplikuj i dołącz do zespołu developerskiego już dziś!

Wejdź i dowiedz się więcej o nas: autodna.pl