Oferta pracy

Junior Frontend Developer

ASSEL sp. z o.o.

  • Zastawna 25, Pruszcz Gdański
    Pruszcz Gdański, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Zastawna 25

Pruszcz Gdański

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS3

  • JavaScript

  • React

  • Git

Mile widziane

  • TypeScript

  • Redux

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie warstwy Frontend aplikacji

  • Udział w procesie projektowania aplikacji

  • Dbanie o dobrą jakość kodu, architektury oraz wydajność

  • Przekładanie wymagań biznesowych na rozwiązania techniczne

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka JavaScript

  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3

  • Znajomość React

  • Znajomość GIT

  • Dobra znajomość języka angielskiego w zakresie terminologii technicznej.

  • Znajomomość Typescript, Redux oraz doświadczenie komercyjne przy projekcie tworzonym w React.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 7

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • embedded developer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • wzorce projektowe

  • BDD

  • deployment na poziomie zespołu

  • środowiska testowe

  • testy jednostkowe

  • testy manualne

To oferujemy

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • Dogodna lokalizacja z bezpłatnym parkingiem

  • Imprezy integracyjne i prezenty świąteczne

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie za wyniki

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia i Program Rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Assel to jedna z największych polskich firm oferujących montaż elektroniki na zlecenie (EMS) – produkujemy urządzenia elektroniczne i elektromechaniczne dla branży przemysłowej i medycznej. Działamy na rynku od 1982 roku.

Inwestujemy w najnowsze technologie oraz zaawansowane systemy informatyczne, które pozwalają dostarczać nam wysokiej jakości usługi dla międzynarodowych klientów. Będąc firmą w 100% o polskim kapitale, samodzielnie tworzymy własne rozwiązania oraz definiujemy kierunki rozwoju. Dzięki temu dajemy naszym pracownikom dużą swobodę w działaniu, pozwalając na lepsze wykorzystanie własnego potencjału i rozwój! Tworzymy silny, młody i dynamiczny zespół wsparty latami doświadczeń.

Jesteśmy laureatem nagrody „Super Pracodawcy Pomorza”, wyróżnienia „Diamentów Forbes” oraz „Orłów Wprost”.

Przewiń do profilu firmy