Logo Pracuj.pl

Junior Frontend Developer - React

Genome LtdO firmie

3 000–8 000
brutto / mies.
  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie interfejsu użytkownika
  • Tworzenie nowych funkcji systemu w oparciu o dostarczoną specyfikację
  • Komunikacja z API
  • Doskonalenie wiedzy i umiejętności programowania

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana
  • Znajomość JS
  • Praktyczna znajomość REACT
  • Mile widziana znajomość CSS
  • Pracowitość, zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy zdalnej

Mile widziane

  • CSS
  • REST

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym, bardzo przyjaznym i oferującym wsparcie zespole
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji oraz atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia
  • Miejsce pracy: praca zdalna

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Junior Frontend Developer - React, dolnośląskie