Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Frontend Developer - React

Genome Ltd O firmie

3 0008 000 brutto / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie interfejsu użytkownika

  • Tworzenie nowych funkcji systemu w oparciu o dostarczoną specyfikację

  • Komunikacja z API

  • Doskonalenie wiedzy i umiejętności programowania

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana

  • Znajomość JS

  • Praktyczna znajomość REACT

  • Mile widziana znajomość CSS

  • Pracowitość, zaangażowanie i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy zdalnej

Mile widziane

  • CSS

  • REST

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie

  • Pracę w młodym, bardzo przyjaznym i oferującym wsparcie zespole

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji oraz atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia

  • Miejsce pracy: praca zdalna

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy