Oferta pracy

Junior Frontend Developer (React)

Connectis_O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Długofalowa współpraca z doświadczonym zespołem programistów, wsparcie na każdym etapie pracy

  • Wdrażanie nowych rozwiązań z wykorzystaniem najnowszych technologii takich jak React, Vue.js

  • Praca przy różnorodnych projektach dotyczących mn. obiegu dokumentów, systemów medycznych

  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności pod okiem starszych developerów

Nasze wymagania

  • Około roku komercyjnego doświadczenia na stanowisku Frontend Developera

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript, HTML, CSS, React

  • Mile wdziana znajomość technologii: Docker, Jira, Confluence

Mile widziane

  • Znajomość Docker, podstawy Linux od strony użytkownika, znajomość technologii web-owych i wzorców projektowych

To oferujemy

  • Perspektywę długofalowej współpracy przy ciekawych projektach

  • Indywidualną opiekę po stronie Connectis_

  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny

  • Pakiet medyczny i kartę sportową

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • komputer do użytku prywatnego