Oferta pracy

Junior Frontend Developer

Admad Limited O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

O projekcie

Jeśli jesteś początkującym twórcą stron www, który chce się rozwijać w tym obszarze, zależy Ci na pracy w zespole stacjonarnym, dobrej atmosferze pracy oraz przestrzeni do zgłaszania nowych pomysłów, ta oferta jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Kodowanie landing page oraz innych serwisów zgodnie z otrzymanym briefem;

  • Przygotowanie szablonów wiadomości e-mail w HTML;

  • Publikacja stron www w Internecie, aktualizacja treści/wyglądu stron;

  • Optymalizacja stron pod kątem szybkości wyświetlania, poprawności działania;

  • Tworzenie i zarządzanie biblioteką elementów kodu ułatwiających tworzenie stron;

  • Sporadyczne zadania związane z projektowaniem wyglądu stron www.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat, preferowane kierunki informatyczne;

  • Pierwsze doświadczenia w tworzeniu stron www;

  • Dobra znajomość HTML, CSS,

  • Podstawowa znajomość JavaScript, jQuery, Git, Bootstrap;

  • Doświadczenie w branży e-commerce lub w e-marketingu mile widziane,

  • Podstawowa znajomość narzędzi graficznych np. Adobe InDesign, Publisher, XD, Photoshop, Canva, Figma;

  • Umiejętność współpracy z innymi;

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Inicjatywa, chęć usprawniania pracy.

To oferujemy

  • Pracę w gronie nieprzeciętnych i zaangażowanych pasjonatów e-commerce i Internetu;

  • Realny wpływ na biznes;

  • Możliwość rozwoju, szkoleń;

  • Możliwość realizacji ambitnych projektów;

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie w realizacji celów;

  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy;

  • Zatrudnienie na podstawie wybranej formy umowy (zlecenie, B2B);

  • Prywatną opiekę medyczna, kartę Multisport oraz ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • pakiet Multisport

Admad Limited

Admad Limited to Agencja Performance Marketingu. Naszym głównym klientem jest producent i dystrybutor kosmetyków oraz suplementów diety obecny na 12 rynkach w Europie. Dostarczamy kreatywne i skuteczne rozwiązania, które pozwalają osiągać ambitne cele biznesowe.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli jesteś gotowy na rozpoczęcie nowej przygody zawodowej, wyślij nam swoje CV w j. polskim.