Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Frontend Developer

kompan.pl sp. z o.o.O firmie

  • Puławska 233, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

kompan.pl sp. z o.o.

Puławska 233

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • WordPress

System operacyjny

O projekcie

W chwili obecnej szukamy osoby, która wesprze nas przy zarówno tworzeniu nowoczesnych layoutów zgodnych z najnowszymi trendami dla naszych Klientów jak również optymalizacją już istniejących serwisów.

Twój zakres obowiązków

  • Kodowanie layoutów stron

  • Optymalizacja istniejących serwisów

Nasze wymagania

  • Inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania

  • Dobra znajomość HTML / CSS3

  • Praktyczna znajomość JavaScript

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z responsywnością (RWD)

  • Podstawowa znajomość Worpress'a

  • Przynajmniej podstawowa wiedza o SEO

  • Chęć nauki nowych technologii / bibliotek

Mile widziane

  • Znajomość jakiegoś innego systemu (np. Prestashop, Joomla)

  • Podstawowa znajomość Vue lub Angular

  • Podstawowa znajomość Bootstrap’a

  • Umiejętność korzystania z Git’a

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

To oferujemy

  • Wsparcie w rozwoju pod okiem Seniorów

  • Elastyczne godziny pracy

  • Aktualnie ze względu na Covid - praca zdalna, w przyszłości stacjonarna

  • Biuro w bliskiej odległości od metra

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa online

2

Konsultacja wewnętrzna

3

Witaj w Kompan.pl!

Jesteśmy jedną z czołowych agencji marketingu internetowego, zespołem ludzi kreatywnych i ambitnych. Nasze usługi dostarczamy do przeszło 4000 Klientów. Kompan.pl to zespół 60 specjalistów gotowych do podjęcia nowych wyzwań.

Jedną z głównych usług, jakie oferujemy, jest widoczność serwisów internetowych - od 2004 roku dbamy o wysokie pozycje naszych Klientów w wynikach wyszukiwania. Firma doradcza Deloitte trzykrotnie sklasyfikowała nas na 3. miejscu wśród najdynamiczniej rozwijających się firm technologicznych w Europie Centralnej.

Przewiń do profilu firmy