Oferta pracy

Junior Frontend Developer

CCC S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript ES6+

  • jQuery

  • HTML 4/5

  • CSS 2/3/4

Twój zakres obowiązków

  • Kodowanie testów A/B realizowanych na www z wykorzystaniem HTML / CSS / JavaScript, w Google Optimize lub narzędziu pokrewnym

  • kodowanie scenariuszy personalizacyjnych w Google Optimize lub w narzędziu pokrewnym

  • Kodowanie landing page

  • Kodowanie kreacji mediowych, przede wszystkim szablony newsletterowe

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript ES6+, jQuery, HTML 4/5, CSS 2/3/4 - minimum 1 rok doświadczenia w używaniu wymienionych technologii, optymalnie w spółce ecommerce lub po stronie software house’a

  • znajomość budowy serwisów ecommerce

  • doświadczenie w pracy na Google Optimize lub podobnym narzędziu

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej spółką giełdową

  • ciekawe projekty - dane ze wszystkich kanałów kontaktu z Klientem (omnichannel), nowoczesną technologię (Microsoft Azure, Databricks) wraz z możliwością szkoleń, doświadczony zespół współpracowników,

  • prywatna opieka medyczna,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego MultiSport/Medicover Sport,

  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl i MODIVO

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • Innowacyjne miejsce pracy