Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Frontend Developer

ICSEC S.A.

ICSEC S.A.

Nowogrodzka 50/54

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie interfejsu użytkownika w technologii Svelte, REACT.js, ES, HTML5, CSS3 we współpracy z zespołem tworzącym backend,

  • Współpraca z liderem zespołu przy doborze technologii rozwiązań frontend dla produktów oferowanych przez spółkę,

  • Współpraca z liderem zespołu przy projektowaniu architektury frontend dla tworzonych przez spółkę rozwiązań,

  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez zespół QA, użytkowników i wewnętrzny dział R&D,

  • Tworzenie dokumentacji technicznej administracyjnej i użytkownika,

  • Udział w pracach wdrożeniowych rozwiązań produkowanych przez spółkę.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie komercyjne min. rok,

  • Podstawowa znajomość Svelte, REACT.js, ES, HTML5, CSS3,

  • Umiejętności tworzenia grafiki w dowolnym z narzędzi (PS, GIMP, itp.),

  • Znajomość narzędzi: Git, Gitlab, Jira, Jenkins,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Inicjatywa i kreatywność,

  • Odpowiedzialność, sumienność i dokładność.

To oferujemy

  • Unikalne, bardzo ciekawe projekty R&D w branży Cybersecurity,

  • Umowę o pracę,

  • Narzędzia pracy,

  • Szkolenia i certyfikaty technologiczne,

  • Pracę w doświadczonym zespole,

  • Dostęp do najnowszych technologii i udział w innowacyjnych projektach,

  • Biuro w samym centrum Warszawy,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Lekcje języka angielskiego.

  • Możliwość pracy zdalnej jeden dzień w tygodniu.

O nas

ICsec S.A. to polska spółka technologiczna zajmująca się produkcją rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa dla przemysłu. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie: www.icsec.pl