Ta oferta pracy jest nieaktualna od 87 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Frontend Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LeanCode sp. z o.o.

    LeanCode jest młodym software housem z równie młodym, ambitnym zespołem, gdzie przy użyciu najnowocześniejszych technologii staramy się rozwiązywać poważne problemy naszych klientów.

    Pracujemy głównie dla startupów oraz tych korporacji, które hodują startupy wewnętrzne. Zawsze zatem jest to praca od samego początku tworzenia produktów, gdzie wpływamy na całą architekturę, stack technologiczny i rekomendujemy organizację projektu. Takie podejście sprawia, że pracując w LeanCode nie zobaczysz utrzymaniowych projektów na starym kodzie, nie będziesz rozwiązywać spaghetti 'po poprzednim dostawcy' i wraz z odpowiedzialnością otrzymasz duże pole do popisu.

    W firmie przybijamy piątki, wzajemnie się rozwijamy i stawiamy dużo na przepływy wiedzy w ramach cotygodniowych spotkań dokształcających.

    Jeżeli chcesz się rozwijać, samodzielnie szukasz dużo wiedzy i zwyczajnie kręci Cię to co robisz, to zapraszamy. Znajdziesz tutaj środowisko pełne równie ambitnych i utalentowanych osób.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy Junior Fronent developera, przy czym zapraszamy do kandydowania również osoby z większym doświadczeniem - znajdzie się u nas i dla Was wyzwanie :)

    W ramach juniorskiego stanowiska Twoja praca będzie polegać na budowaniu aplikacji frontendowych w projektowanych przez nas systemach.

    Pracujemy w biurze na Mokotowskiej 46a / 25, w klimatycznej, przedwojennej kamiennicy. Dobra lokalizacja, wygodne połączenia, dużo sklepów i miejsc na lunch sprawiają, że zdecydowanie da się tutaj przyjemnie żyć. Dla osób na ostatnich latach studiów dodatkowym plusem jest bliskość Politechniki. Do wydziału MiNI mamy z biura 10 min.

    Na stanowisku juniorskim dopuszczamy możliwość pracy na część etatu, z minimalną opcją na 3/4 i elastycznymi godzinami. Chcieć to móc i nie raz już nasi pracownicy łączyli obowiązki firmowe z innymi zajęciami.

    Od osob aplikujących do Teamu LeanCode wymagamy:

    • dobrej znajomości JavaScript lub TypeScript;
    • znajomości React (lub innej biblioteki SPA);
    • znajomość zasad programowania obiektowego oraz popularnych wzorców projektowych;
    • chęci ciągłej nauki najnowszych technologii oraz poznawania nowych bibliotek.

    Byłoby super, jeżeli dodatkowo:

    • znasz C# i platformy .NET;
    • umiesz stylować strony WWW i znasz CSSy (lub SASS / LESS).

    Najlepszym kandydatom oferujemy:

    • pracę przy nowych, innowacyjnych projektach ze świata startupów;
    • realizację projektów od fazy koncepcji po fazę wdrożenia. Uczestnictwo w spotkaniach koncepcyjnych i analitycznych, wspólne projektowanie systemu z doświadczonymi programistami;
    • pracę w dogodnej lokalizacji w fajnej kamiennicy z klimatem (ul. Mokotowska, 10 minut od wydziału MiNI PW);
    • Możliwość pracy na 3/4 etatu oraz elastyczne godziny pracy;
    • Wymianę wiedzy oraz ciągły rozwój pod okiem doświadczonych programistów. Cykliczne spotkania techniczne z takich zagadnień jak: projektowanie systemów, chmura Azure, Machine Learning;
    • Możliwość rozwoju w innych dziedzinach: backend (.NET Core, Azure), mobile (React Native, Flutter), Machine Learning;
    • Najlepszą kawę speciality:)
    • Miejsce w turnieju w FIFĘ na PS.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prawo jest prawem, więc prosimy Cię o dodanie dla pewności do CV kaluzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez LeanCode sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest LeanCode sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Mokotowskiej. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Aplikując zgadzasz się na to, że będziemy zapisywać, przeglądać a nawet przenosić między folderami Wasze CV, czyli będziemy robić wszystko to, co wiążę się z przetwarzaniem Twoich danych osobowych i zgodnie z RODO prosimy o wyrażenie na to zgody. Twoje dane będą bezpieczne, nie trafią do osób niepowołanych i poza mury LeanCode sp. z o.o. i naszej infrastruktury. Możesz spać spokojnie. Jeżeli jednak coś Cię zmartwi, to możesz w każdej chwili poprosić nas o usunięcie danych przez kontakt z nami pod adresem [email protected]