Oferta pracy

Junior Frontend Developer

Intredo Media Sp. z o.o.O firmie

3 0004 100 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • Git

  • Bash

  • WordPress

System operacyjny

O projekcie

Jesteśmy agencją performance marketingu i poszukujemy ambitnych, kreatywnych Junior Frontend Developerów. Jeżeli nie masz komercyjnego doświadczenia, ale za to możesz się już pochwalić swoimi autorskimi projektami to zachęcamy do aplikacji. Z chęcią zobaczymy co do tej pory stworzyłeś/aś. :)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca przy projektowaniu i rozbudowywaniu serwisów internetowych i landing pages,

  • Tworzenie nowych i obsługa aktualnych landing pages,

  • Kontrola jakości kodu pod względem zgodności ze standardami,

  • Optymalizacja kodu,

  • Współtworzenie i rozwój nowej platformy do obsługi landing pages

  • Testowanie wdrażanych obecnie rozwiązań,

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość HTML5 i CSS3,

  • Znajomość JavaScript,

  • Znajomość narzędzi takich jak Git, Bash,

  • Znajomość tematyki Responsive Web Design,

  • Doświadczenie w tworzeniu szablonów Wordpress lub innych CMS,

  • Mile widziana znajomość Bootstrap lub innych frameworków,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach i realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania;

  • Współpracę z doświadczonym zespołem inżynierów, chętnie dzielącym się swoją wiedzą;

  • Przyjazną atmosferę w zespole;

  • Efektywną organizację pracy (Code Reviews, CI, CD, Scrum / Kanban);

  • Elastyczne godziny pracy w prestiżowym biurze przy bulwarach wiślanych;

  • Mniejsze i większe, ale regularne eventy w naszym super zespole;

  • Brak nudy i nieformalny klimat;

  • Dofinansowanie opieki medycznej i karty Multisport. Świeże owoce i pyszną kawę czy herbatę :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • Karta Multisport

  • świetnie zlokalizowane nowoczesne biuro

  • miłe upominki na różne okazje

Intredo Media Sp. z o.o.

Jako agencją performance marketingu oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów eCommerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategią komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe. W ciągu 7 lat zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół blisko 50 specjalistów, który na co dzień prowadzi działania digital wykorzystując innowacyjne narzędzia sprzedaży online. Intredo stanowi część Grupy Raisead: www.raisead.com

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy