Oferta pracy

Wirtualna Polska Media S.A.

  • Jaworska 13, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Jaworska 13

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • React.js

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

Mile widziane

  • TypeScript

  • Express

  • next.js

  • Apollo

  • rest

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie produktów w obszarze Motoryzacji i Technologii

  • Aktywny udział w projektowaniu architektury aplikacji

  • Praca przy dużych projektach pod wysokim obciążeniem, z naciskiem na performance

  • Praca w architekturze mikroserwisów z mieszanym stackiem backendowym (REST/GraphQL)

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość JavaScript ES5/ES6

  • Znajomość frameworku React

  • Znajomość HTML5 i CSS3

  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT

  • Dodatkowo docenimy znajomość jednego lub więcej narzędzi: Typescript,Express.js, Next.js, CSS Modules, Styled-components, Webpack, Apollo, GraphQL, REST

Podział czasu pracy
90%

rozwój

10%

utrzymanie

To oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój projektów, które docierają do milionów użytkowników

  • Współpracę z doświadczonym zespołem

  • Tworzymy społeczność ponad 200 specjalistów IT, którzy rozwijają produkty Wirtualnej Polski. Są to serwisy i usługi, z których codziennie korzystają miliony Polaków. Duży ruch, małe latency i wielka skala - to nasza unikalna domena. Nasza praca polega na tworzeniu nowych usług, innowacyjnych na skalę kraju, zarówno pod względem produktowym, jak i technicznym. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami - od fazy projektowania, przez implementację, po procesy wdrażania i automatyzacji. W najbliższym czasie nie planujemy zwalniać tempa, a to oznacza dużo nowych technologii i nowych kompetencji. Jeżeli chcesz się rozwijać i nie boisz się wyzwań, nie mogłeś trafić lepiej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Wirtualna Polska Media S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

Przewiń do profilu firmy