Logo Pracuj.pl

Junior Frontend Developer

Acturis Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Acturis Poland Sp. z o.o.

Legnicka 48f

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • CSS

  • XSLT

  • XHTML

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie dokumentów elektronicznych z wykorzystaniem XML/XSLT, CSS, XHTML oraz SQL
  • Współpraca z doświadczonymi programistami przy tworzeniu i wdrażaniu nowych funkcjonalności
  • Projektowanie e-dokumentów i algorytmów ich działania zgodnie z oczekiwaniami klientów
  • Odpowiedzialność za własne projekty dotyczące mediów cyfrowych
  • Doskonalenie procesów związanych z budowaniem e-dokumentów

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe (nie dalej niż 2 lata temu)
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2)
  • zdolności logiczne i algorytmiczne
  • dobra organizacja pracy, wielozadaniowość
  • dobra uwaga na szczegóły,
  • umiejętność pracy indywidualnie jak i zespołowo
  • chęć nauki
  • Jeśli na powyższe odpowiedź brzmi tak - czekamy na Twoje CV!

To oferujemy

  • Naukę programowania i poznania biznesu IT
  • Możliwość zmiany ścieżki kariery
  • Trzykrotne podwyżki w ciągu roku w oparciu o feedback
  • Różnorodne projekty
  • Finansowane szkolenia i warsztaty
  • Aktywności integracyjne
  • Umowę o pracę
  • Hybrydowy model zatrudnienia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Cześć!

Chcesz pracować w IT? Być Developerem? HTML, XHTML, CSS nie są dla Ciebie słowami obcymi? Nawet jeśli nie znasz tych technologii, to spróbuj swoich sił i aplikuj do nas.

Zostań Frontend Developerem Dokumentów!

Zacznij swoją karierę w IT lub zmień branże! Czekamy na Ciebie!

Stawiamy na umiejętności i chęć nauki, a nie na doświadczenie!

Jesteśmy firmą, która umożliwi Ci start w IT, nawet jeśli nie był to Twój początkowy plan na siebie!

Jeśli tylko chcesz, nauczymy Ciebie wszystkiego i pomożemy w rozwoju w wymarzonym kierunku.

Z nami nie staniesz w miejscu, mamy doświadczenie w rozwijaniu ukrytych talentów!

Krótko o nas: działamy w IT w obszarze oprogramowania związanego z ubezpieczeniem. Jesteśmy w tym zdecydowanym Liderem, na rynku działamy od ponad 20 lat. Nasze biuro we Wrocławiu współpracuje z biurami z Anglii, Niemiec, Kanady, Danii oraz RPA.

Kogo szukamy: wszystkich, którzy wiedzą że IT jest dla nich lub chcą spróbować swoich sił w tej branży. Nauczymy Ciebie wszystkiego!

Nie wiesz gdzie chcesz pracować, a jedynie szukasz opcji? Pomożemy Ci dopasować się do naszych zespołów, w których pracują specjaliści gotowi na wdrożenie Ciebie do pracy.

Junior Frontend Developer, Legnicka 48f, Fabryczna, Wrocław