Logo Pracuj.pl

Junior Full Stack Developer

BOC Information Technologies ConsultingO firmie

umowa o pracę
4 500–7 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
5 000–8 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • XML

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój oprogramowania i tworzenie nowych produktów dla naszych klientów
  • Dostosowywanie produktów do wymagań technicznych
  • Identyfikacja potencjału dalszych zmian w naszych rozwiązaniach
  • Automatyzacja procesu utrzymania jakości oprogramowania

Nasze wymagania

  • Dobre umiejętności programowania (preferowane Java oraz JavaScript)
  • Dobra organizacja i solidny styl pracy
  • Doświadczenie w stosowaniu technologii internetowych (HTML, CSS, XML)
  • Umiejętność logicznego myślenia
  • Znajomość środowiska Eclipse oraz Visual Studio Code
  • Dobra znajomość języka angielskiego (ustna i pisemna)

Mile widziane

  • Znajomość biblioteki ExtJs lub jQue
  • Znajomość paradygmatu REST
  • Podstawowa znajomość naszych darmowych wersji produktów (ADONIS NP:CE, ADOIT:trial)

Podział czasu pracy

90%

praca zdalna

10%

praca w biurze

To oferujemy

  • Doskonały start dla Twojego rozwoju osobistego w zmotywowanym, międzynarodowym środowisku pracy
  • Uczciwe wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę lub innej formy zatrudnienia
  • Najnowsze technologie internetowe i ciągły rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Dogodną lokalizację biura (ul. Pańska w Warszawie, 6 min. pieszo od stacji metra Rondo ONZ)
  • Niezależną pracę z dużą odpowiedzialnością
  • Miłą atmosferę pracy w młodym, innowacyjnym, komunikatywnym zespole
  • Wszyscy się szanujemy, daleko nam do korporacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

BOC Information Technologies Consulting

Grupa BOC tworzy wysokiej jakości oprogramowanie ADONIS i ADOIT wykorzystywane przez klientów na całym świecie. Od ponad 20 lat nasze narzędzia informatyczne pomagają organizacjom z całego świata w Zarządzaniu Procesami Biznesowymi (BPM) oraz Zarządzaniu Architekturą Korporacyjną (EAM).

Dołącz do naszego doświadczonego zespołu! Poznaj najlepsze praktyki tworzenia oprogramowania dla różnych klientów i kultur biznesowych. 20 lat dynamicznego wzrostu! Rozwijaj się z nami!

Obecnie poszukujemy programistów - Full Stack Web Developer - na pełen etat do naszego warszawskiego zespołu.

Zostań częścią Grupy BOC! Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Junior Full Stack Developer, Warszawa