Oferta pracy

Junior Full-Stack Developer

Sente sp. z o.o. sp. k.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • PHP

  • JQuery

  • AJAX

O projekcie

Jesteśmy zespołem, który współpracuje z prężnie rozwijającymi się firmami z branży zarówno dystrybucyjnych jak i produkcyjnych. Naszymi produktami są między innymi dedykowane systemy do zarządzania łańcuchem dostaw czy też serwisy B2B o zasięgu międzynarodowym. Projektujemy rozwiązania wychodzące naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Twój zakres obowiązków

  • realizacja nowych funkcjonalności oraz rozwijanie już istniejących w PHP

  • integracja platformy z bazą danych

  • współpraca z zespołem programistów i testerów podczas tworzenia systemu

  • kontakt z klientem za pośrednictwem Jira

  • tworzenie wysokiej jakości kodu zgodnie z wytycznymi

Nasze wymagania

  • ukończyłeś studia na kierunku informatycznym lub pokrewnym

  • znasz SQL i chcesz poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie

  • posługujesz się językiem PHP

  • masz wiedzę i umiejętności z zakresu JQuery

  • posługujesz się technologią AJAX i środowiskiem Linux

  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia

  • umiesz angielski w stopniu pozwalającym na swobodne poruszanie się po dokumentacji

  • chcesz mieć realny wkład w projektowanie i wdrażanie rozwiązań u klienta

  • lubisz wyzwania a komunikacja nie sprawia Ci problemów

  • jesteś gotowy/a do pracy w pełnym wymiarze godzin

Mile widziane

  • doświadczenie w zespołowej pracy nad wspólnym kodem

  • znajomość frameworka Symfony

To oferujemy

  • udział w ciekawym projekcie wykorzystującym zwinne metodyki pracy

  • opiekę mentora w pierwszych miesiącach pracy

  • przejrzysty proces wdrożenia i wsparcie całego zespołu

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • ofertę szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych – zarówno z zakresu technologii, zagadnień biznesowych jak i umiejętności miękkich

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dofinansowanie do nauki języków obcych

  • system kafeteryjny (m.in. karta Multisport Benefit, prywatna opieka medyczna)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji
1

weryfikacja CV

2

test zdalny

3

testy w biurze oraz rozmowa rekrutacyjna

Jako Sente, w 2020 roku, obchodzimy swój jubileusz: 20 lat istnienia naszej Firmy na rynku. Dużo się u nas działo przez ten czas 🙂

Mieliśmy okazje do celebrowania licznych sukcesów, takich jak wzrost liczby współpracowników do ponad 170 osób, rozrost największego Zespołu Dedykowanego, czy otrzymanie wielu nagród i wyróżnień, między innymi Gazeli Biznesu oraz Diamentu Forbesa. Nasza główna siedziba znajduje się we Wrocławiu, a nasze oddziały zlokalizowane są w Poznaniu, Rzeszowie oraz Starachowicach. Przez te wszystkie lata utrzymujemy przyjazną atmosferę, tworząc środowisko pracy, które umożliwia rozwój i poszerzanie swoich kompetencji.

W Sente wierzymy, że tylko te projekty, które stawiają na pierwszym miejscu efektywność i rozwój są warte realizacji. Nasze elastyczne rozwiązania informatyczne wspierają szybko rozwijające się firmy w całej Polsce. Widzimy, jak nasza codzienna praca przekłada się na konkretne efekty biznesowe.

Przewiń do profilu firmy