Oferta pracy

Junior Full Stack .NET Developer

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Katowice, Polska
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

ING Bank Śląski S.A.

Katowice

Katowice

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji.

Oferujemy ciekawą pracę z wieloma wyzwaniami, z wykorzystaniem najnowszych technologii, w bogatym środowisku aplikacji bankowych, w młodym, zgranym zespole deweloperskim. Dołącz do nas! #polecam

Numer ref.: EM_0027631

Twoje zadania:

  • Projektowanie oraz development złożonych formularzy web dedykowanych do digitalizacji oraz automatyzacji procesów tworzenia dokumentów bankowych (umowy, opinie, zaświadczenia itp.)
  • Integracja z bankowymi API
  • Tworzenie kodu w standardzie bankowym z zachowaniem dobrych praktyk programowania (SOLID) z pokryciem testami jednostkowymi

Nasze oczekiwania:

  • Specjalizacja w technologiach web development, w szczególności znajomość:
    • .NET (najlepiej .NET Core) ze znajomością Entity Framework, Newtonsoft
    • Angular.js
    • Vanilla JS ES6
  • GIT
  • Dobre praktyki programowania (SOLID)
  • Doświadczenie w tworzeniu oraz wykorzystaniu RESTful API
  • Chęć pracy w zespole w metodyce Agile

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów

Mile widziane

  • Znajomość biblioteki OpenXml,
  • Web Componentsz, TypeScript, Webpack, Karma, Mocha, Chai
  • Podstawy UX/UI

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy