Oferta pracy

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

VSoft S.A.

Puszkarska 7J

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • ASP.NET MVC

  • WebForms

  • WebService

  • WCF

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • SQL

O projekcie

W pracy wykorzystujemy:

• Continuous Integration

• Continuous Deployment

• Code Review

• Unit Tests

• Azure DevOps/GIT

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz członkiem zespołu projektowego odpowiedzialnego za rozwój i utrzymanie rozwiązań z dla największych instytucji finansowych w Polsce.

  • Do Twoich zadań należeć będzie m.in. projektowanie i implementacja rozwiązań w oparciu o platformę .NET, dbałość o jakość kodu oraz tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i funkcjonalnej systemu.

  • Będziesz mieć możliwość pracy w doświadczonym zespole i nauki od najlepszych.

Nasze wymagania

  • 2 lata komercyjnego doświadczenia w C#/.NET,

  • Znajomość technologii webowych typu: ASP.NET MVC, WebForms, WebService, WCF, HTML, CSS, JavaScript,

  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych SQL (MS SQL Server),

  • Chęć rozwoju i ciągłego doskonalenia umiejętności,

  • Nastawienie na pracę zespołową i świetną atmosferę pracy.

To oferujemy

  • VSoft to Ludzie! Dbamy o naszych pracowników (opieka medyczna, dofinansowana karta Multisport, ubezpieczenie na życie, fundusz integracyjny, paczki niespodzianki),

  • Zapewniamy komfortowe warunki pracy (elastyczne godziny, możliwość pracy zdalnej, darmowy parking, strefy relaksu, brak dress code’u),

  • Zadbamy o Twój rozwój (udział w szkoleniach, konferencjach, wewnętrzna konferencja VSoft Fest, biblioteka firmowa).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

VSoft S.A.

VSoft to Ludzie!

Jesteśmy producentem profesjonalnych rozwiązań IT dla branży finansowej. Od wielu lat tworzymy autorskie oprogramowanie dostosowane do potrzeb biznesu, stawiając na połączenie wiedzy i doświadczenia oraz najnowszych technologii. Nasz zespół tworzą profesjonaliści wierzący, że wspólnie jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i dobrze się przy tym bawić. Ze względu na ciągły rozwój, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Junior Full Stack .NET Developer. Dowiedz się o nas więcej na stronie www.vsoft.pl.

Przewiń do profilu firmy