Oferta pracy

  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

ProService Finteco Sp. z o.o.

Wołoska 5

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • C#

  • C++

  • Java

Mile widziane

  • .NET Framework

  • .NET Core

  • ASP.NET WebAPI

  • WCF

  • WPF

  • JavaScript

  • Angular

  • TypeScript

  • HTML5

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie i utrzymywanie złożonych systemów informatycznych,

  • Rozumienie potrzeb biznesowych i dobór rozwiązań odpowiednich do problemów,

  • Pisanie czystego, modularnego kodu, zgodnie z najlepszymi praktykami programistycznymi,

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej/technicznej/użytkowej tworzonych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne/pokrewne lub student ostatnich lat studiów,

  • Udział w projektach (komercyjnych lub uczelnianych) w roli dewelopera,

  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych, architektonicznych i najlepszych praktyk programistycznych,

  • Znajomość min. jednego z języków programowania: C, C++, C#, Java,

  • Znajomość T-SQL/PL-SQL,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów i szybkiego uczenia się,

  • Wnikliwość, dokładność, wysoka kultura techniczna.

  • Znajomość technologii .NET Framework, .NET Core, ASP.NET WebAPI, WCF, WPF,

  • Znajomość środowisk MS SQL Server, Oracle,

  • Znajomość JavaScript, Angular, TypeScript, HTML5,

  • Doświadczenie w pracy z GIT/Git Flow,

  • Znajomość Castle Windsor lub innych kontenerów Dependency Injection.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • scrum
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy