Oferta pracy

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

SKK S.A.

Gromadzka 54A

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • HTML5

  • CSS

  • C#/.NET

  • .NET Core

  • Git

  • Angular

Mile widziane

  • IIS

  • DevExtreme

  • MSSQL

  • Redux

System operacyjny

O projekcie

Szukamy osoby, która dołączy do naszego doświadczonego zespołu programistów i razem z nami będzie tworzyła nowoczesny system Proof of Delivery dedykowany branży logistycznej.

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy tworzeniu i rozwoju nowoczesnego systemu Proof of Delivery (backend + frontend)

  • Zespół z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania biznesowego

  • Praca w świeżych technologiach (Angular 11+, .NET Core 3+)

  • Będziesz miał/miała wpływ na tworzone rozwiązania i swój głos w dyskusji

  • Uporządkowane i zintegrowane środowisko programistyczne

  • Komfortowe stanowisko pracy

  • Wielkoskalowe projekty (500+ użytkowników)

Nasze wymagania

  • Głodu wiedzy oraz zapału do programowania

  • Znajomości dobrych praktyk tworzenia kodu

  • Dobrej znajomości (min 6 miesięcy komercyjnego doświadczenia): JavaScript, HTML5 + CSS; C#/.NET; .NET Core; GIT; Angular

  • Znajomość poniższych technologii będzie dodatkowym atutem: IIS; DevExtreme; MSSQL; Redux

  • Otwartości na pracę w zespole i wspólne wypracowywanie najlepszych rozwiązań

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji oraz realizacji szkoleń

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 9

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • kanban

Skład zespołu

  • tester manualny
  • UX designer

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Szkolenia wewnętrzne – czas na wymianę wiedzy w zespole

  • Dostęp do portali szkoleniowych online

  • Dowolną formę zatrudnienia

  • Dofinansowanie do lekcji angielskiego w biurze

  • Karta Multisport i prywatna opieka medyczna

  • Duży, wygodny parking

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

SKK S.A.

Jesteśmy firmą technologiczną, ekspertami w zakresie nowych technologii. Specjalizujemy się w dostarczaniu narzędzi z obszaru wsparcia produkcji, logistyki i pracy mobilnej.

W swoich rozwiązaniach dla biznesu wykorzystujemy sprzęt oraz technologię dostarczaną przez światowych

liderów. Od początku istnienia firmy koncentrujemy się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, których celem jest optymalizacja i automatyzacja pracy.

Przewiń do profilu firmy