Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior FullStack Developer

SII Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.
Junior FullStack DeveloperNumer ref.: 200901-YISHQ
Twoje zadania:

Jako członek zespołu będziesz projektować, rozwijać, kodować, testować i debugować nowe rozwiązania programowe lub rozszerzenia istniejącego oprogramowania przy użyciu rutynowych oraz zaawansowanych technologii.

  • Dostarczanie i utrzymywanie oprogramowania
  • Współpraca z wieloma zespołami, aby ułatwić projektowanie i dostarczanie nowych funkcji portalu API
  • Obsługa dostosowywania interfejsów portalu oraz upraszczanie ich wdrażania
Twoje umiejętności:
  • Gotowość do pracy zarówno na front-endowej, jak i back-endowej części aplikacji (API, bezpieczeństwo, interfejs użytkownika, baza danych, sieci, usługi back-end)
  • Doświadczenie w programowaniu w środowisku: PHP 7, JavaScript (standard ES6, JQuery, Vanilla JS), SASS/SCSS
  • Bazy danych: ORM, podstawowe doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (MySQL, Postgres itp.)
  • Podstawowe doświadczenie z Dockerem, środowiskiem Linux, skryptami Bash, kontrolą wersji Git

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudniając 4 500 specjalistów Sii jest
    liderem w swojej branży
  • Tytuł Great Place to
    Work
    przyznawany
    od 2015 roku
  • Prestiżowe projekty dla polskich i
    międzynarodowych
    klientów
  • Praca w gronie
    najlepszych ekspertów
  • 500 000 PLN rocznie na wsparcie
    pasji pracowników i wolontariatu
  • Job Changer - aplikacja wspierająca zmiany projektów
  • Nowocześnie
    zaprojektowane,
    komfortowe biura
  • Prywatna opieka
    zdrowotna i karta
    Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Udział w wielu
    szkoleniach, meetupach
    czy webinarach

Zainteresowała Cię ta oferta?

Ogłoszenie archiwalne