Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior FullStack Developer

SILVERMEDIA QLOGIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Wadowicka 6, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

SILVERMEDIA QLOGIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wadowicka 6

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Visual Studio

  • .NET Framework

O projekcie

Qlogix Przyspiesza! - Rośniemy w siłę i możliwe, że potrzebujemy właśnie Ciebie!

Pracujemy dla najlepszych – Globalnego Lidera Rynku Farmaceutycznego

Posiadamy szerokie portfolio projektowe, oparte o rozwiązania cloudowe Microsoft, najnowsze technologie w obszarach Big Data, Machine Learning oraz Digital Solutions.

Rozbudowujemy zespoły na poziomie junior developer.

Twój zakres obowiązków

Pracując w Qlogix będziesz mieć możliwość:

• Rozwoju oprogramowania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

• Uczestnictwa we wszystkich fazach tworzenia i utrzymania oprogramowania

• Poznania wzorców projektowych, metodyk wytwarzania oprogramowania, nowoczesnych framework-ów oraz narzędzi SDLC.

Nasze wymagania

  • Podstaw wytwarzania oprogramowania

Mile widziane

  • ASP.NET Core

  • Angular

  • TypeScript

  • Webpack

  • NUnit (lub inny framework)

  • SignalR

  • MS Azure

  • RabbitMQ

  • React

  • AngularJS

  • Redux

  • Wzorce projektowe użyteczne podczas tworzenia aplikacji w wyżej wymienionych technologiach

  • Umiejętność praktycznego przekazywania wiedzy na podstawie doświadczenia

  • Git

  • NHibernate

  • Selenium

  • Relacyjne bazy danych (preferowany MS SQL)

To oferujemy

  • Praca w centrum kompetencyjnym globalnego Lidera Rynku

  • Opieka medyczna LuxMed oraz Karnet Benefit MultiSport

  • Nauka języka angielskiego z native speakerem

  • Czas na samorozwój oraz mentoring zawodowy – Twoja kariera jest dla nas ważna

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków