Logo Pracuj.pl

Junior FullStack Developer

SILVERMEDIA QLOGIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

SILVERMEDIA QLOGIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wadowicka 6

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Visual Studio

  • .NET Framework

O projekcie

Qlogix Przyspiesza! - Rośniemy w siłę i możliwe, że potrzebujemy właśnie Ciebie!

Pracujemy dla najlepszych – Globalnego Lidera Rynku Farmaceutycznego

Posiadamy szerokie portfolio projektowe, oparte o rozwiązania cloudowe Microsoft, najnowsze technologie w obszarach Big Data, Machine Learning oraz Digital Solutions.

Rozbudowujemy zespoły na poziomie junior developer.

Twój zakres obowiązków

Pracując w Qlogix będziesz mieć możliwość:

• Rozwoju oprogramowania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

• Uczestnictwa we wszystkich fazach tworzenia i utrzymania oprogramowania

• Poznania wzorców projektowych, metodyk wytwarzania oprogramowania, nowoczesnych framework-ów oraz narzędzi SDLC.

Nasze wymagania

  • Podstaw wytwarzania oprogramowania

Mile widziane

  • ASP.NET Core
  • Angular
  • TypeScript
  • Webpack
  • NUnit (lub inny framework)
  • SignalR
  • MS Azure
  • RabbitMQ
  • React
  • AngularJS
  • Redux
  • Wzorce projektowe użyteczne podczas tworzenia aplikacji w wyżej wymienionych technologiach
  • Umiejętność praktycznego przekazywania wiedzy na podstawie doświadczenia
  • Git
  • NHibernate
  • Selenium
  • Relacyjne bazy danych (preferowany MS SQL)

To oferujemy

  • Praca w centrum kompetencyjnym globalnego Lidera Rynku
  • Opieka medyczna LuxMed oraz Karnet Benefit MultiSport
  • Nauka języka angielskiego z native speakerem
  • Czas na samorozwój oraz mentoring zawodowy – Twoja kariera jest dla nas ważna

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków

Junior FullStack Developer, Wadowicka 6, Kraków