Oferta pracy

Junior Fullstack Developer (React, Node.js)

All for One Poland

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Ratajczaka 19

Stare Miasto

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Node.js

  • React.js

  • TypeScript

  • JavaScript

O projekcie

• Tworzymy, rozwijamy i wspieramy innowacyjne aplikacje wspomagające procesy biznesowe w dużych polskich oraz międzynarodowych przedsiębiorstwach,

• Rozwijamy nasze autorskie produkty oparte o architekturę mikroserwisów (np. platforma CrystalBridge, ECM),

• Piszemy w stacku: Node.js, TypeScript, React,

• Korzystamy w zależności od potrzeb z relacyjnych i nierelacyjnych baz danych: PostgreSQL, Solr, MongoDB,

• Działamy w oparciu o metodykę Scrum,

• Korzystamy z narzędzi CI/CD: Git, Jenkins, SonarQube, Docker, Ansible,

• Wykorzystujemy technologie chmurowe.

Twój zakres obowiązków

  • Weźmiesz udział w całym cyklu wytwarzania oprogramowania: od etapu analizy poprzez rozwój produktu, tworzenie dokumentacji, implementację oraz testy funkcjonalności,

  • Skupisz się na rozwoju głownie nowych funkcjonalności,

  • Będziesz współpracować z pozostałymi członkami zespołu projektowego zgodnie z metodologią Scrum,

  • Rozwiniesz produkt zgodnie z zasadami czystego kodu, zadbasz o wysoką jakość rozwiązań,

  • Zadbasz o dobrą jakość relacji z klientem,

  • Będziesz mieć realny wpływ na kierunki rozwoju produktów oraz rozwój procesów.

Nasze wymagania

  • Znajomość technologii: Node.js, React, TypeScript/JavaScript,

  • Min. pół roku doświadczenia na stanowisku programisty,

  • Znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie,

  • Samodzielność i proaktywność - masz realną możliwość ulepszania produktów oraz proponowania własnych rozwiązań,

  • Chęć i zapał do szybkiej nauki.

Mile widziane

  • Znajomość technologii: Nest, Next.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Twoje wynagrodzenie będzie rozwijać się razem z Tobą 😊

  • Będziesz mógł awansować zgodnie z przejrzystą ścieżką rozwoju,

  • Masz możliwość zmiany projektu,

  • Zapewniamy budżet rozwojowy oraz comiesięczne szkolenia i warsztaty,

  • Program mentoringowy,

  • Możliwość pracy 100% zdalnie,

  • Podwyższone koszty uzyskania przychodu na UoP,

  • Możliwość skorzystania z IP Box przy umowie B2B,

  • Otrzymasz szansę na naukę technologii, których jeszcze nie znasz,

  • Możliwość implementacji rozwiązań, które zaproponujesz, będziesz mieć realny wpływ na kierunki rozwoju produktu,

  • Będziesz pracować w zgranym, nastawionym na rozwój zespole, otwartym na nowe pomysły i dzielenie się wiedzą,

  • Udoskonalisz język na projektach międzynarodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce. Zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP. Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Wcześniej działaliśmy jako BCC i SNP. Dziś jesteśmy częścią All for One Group - wiodącego partnera SAP w Europie Środkowej.

Więcej: www.all-for-one.pl/kariera

Przewiń do profilu firmy