Oferta pracy

Junior Google Ads Strategist

Verseo sp. z o.o. sp.k.O firmie

3 000‐8 000 zł netto (+ VAT) / mies.

Verseo sp. z o.o. sp.k.

Węglowa 1/3

Poznań

Pora dołączyć do zawodowców. W Verseo, pod koniec dnia, 1+1 zawsze daje 3.

W planach:

  • architektura, optymalizacja i nadzór nad kampaniami Google Ads,
  • analiza wyników przy wykorzystaniu Google Analytics,
  • tworzenie raportów Google Ads,
  • analiza efektów i wdrażanych rozwiązań,
  • rozwijanie kampanii oraz śledzenie trendów w środowisku Google Ads,
  • wsparcie członków zespołu w rzeczonym temacie.

Posiadasz:

  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego,
  • dobrą znajomość MS Office, zwłaszcza MS Excel i PowerPoint,
  • duże zdolności analityczne,
  • otwartość oraz chęci do zdobywania i pogłębiania wiedzy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoką kulturę i efektywną organizację pracy,
  • mile widziana podstawowa znajomość zagadnień związanych z Google Ads, Google Analytics, e-commerce.

Nasza oferta:

  • permanentny proces nauki z najlepszymi w branży,
  • serię szkoleń z obsługi kampanii reklamowych w świecie Google Ads i Google Analytics,
  • sprecyzowane zadania i cele,
  • dobre pieniądze uzależnione od doświadczenia w rzeczonym obszarze,
  • suwerenne stanowisko pracy,
  • oczywiste narzędzia pracy.

Zarobki: 3 000 - 8 000 zł netto

Brak górnego limitu prowizji

Kontrakt B2B

Praca w nowoczesnym biurze w Poznaniu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy