Junior Graphic Designer

  • Duchnów (pow. otwocki), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.08.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 02.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jedna z wiodących firm kosmetycznych w Polsce, część japońskiego koncernu Rohto Pharmaceuticals Group, specjalizująca się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała oraz preparatów do opalania poszukuje osoby na stanowisko:

    JUNIOR GRAPHIC DESIGNER
    Miejsce pracy: Duchnów (pow. otwocki)

    Zadania do wykonania na co dzień:

    • Kreacja oraz przygotowanie do druku opakowań, layoutów prasowych, materiałów promocyjnych POS oraz BTL
    • Retusz zdjęć oraz ilustracji
    • Wizualizacje 2D/3D
    • Mock-up’y

    Wymagania (bez tego ani rusz):

    • Biegła znajomość pakietu ADOBE CC – Illustrator, Photoshop oraz InDESIGN itd.
    • Znajomość zasad TYPOGRAFII
    • Znajomość zasad DTP – przygotowania do druku
    • Mile widziana znajomość technik drukarskich – flexo, offset, sitodruk
    • Znajomość trendów w designie oraz na rynku opakowań
    • Mile widziana znajomość programów do modelowania 3D oraz web design
    • Prawo Jazdy KAT B.
    • Angielski – znajomość poziom średniozaawansowany
    • Mile widziana znajomość rosyjskiego
    • Akceptacje opakowań w drukarniach
    • Umiejętność wykonywania zdjęć – packshot’ów

    Dodatkowo chcielibyśmy abyś była / był:

    • Otwarta/y i kreatywna/y
    • Chętna/y do nauki i rozwoju
    • Umiał/a pracować w zespole, pod presją czasu, przy wielu projektach równocześnie
    • Sumienna/y, dokładna/y
    • Był/a zaangażowany i umiał/a zorganizować sobie pracę

    Na koniec uff::

    • Mile widziana znajomość rynku kosmetycznego oraz farmaceutycznego
    • Mile widziane wykształcenie plastyczne

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • adekwatne do doświadczenia warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny
    • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach w firmie
    Prosimy o załączenie max 2 MB plików lub podanie linka do portfolio.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez Dax Cosmetics sp. z o.o.”

    W przypadku woli udziału w projektach rekrutacyjnych w przyszłości prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu udziału w innych projektach rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości przez Dax Cosmetics sp. z o.o.”

    Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest Dax Cosmetics sp. z o.o. z siedzibą w z siedzibą w Duchnowie przy ul. Spacerowej 18, 05-462 Wiązowna. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego lub nawiązania współpracy w oparciu o umowę cywilnoprawną. Podanie danych osobowych wynika z obowiązku, o którym mowa w art. 221§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz. U. z 2018 poz. 108 z późn. zm.) lub jest dobrowolne w przypadku woli nawiązania współpracy w oparciu o umowę cywilnoprawną. Mają Państwo prawo do żądania