Oferta pracy

Graphic Designer Empik Foto

Empik S.A.

Empik S.A.

Marszałkowska 104/122

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie kreacji graficznych do kampanii zewnętrznych i wewnętrznych prowadzonych na rynku polskim i rynkach zagranicznych np. banery reklamowe na stronę internetową oraz do aplikacji mobilnej i googla;

  • Udział w projekcie związanym z przeprojektowaniem stron internetowych na rynkach zagranicznych (tworzenie grafik, landing page, podglądów produktów);

  • Wsparcie w aktualizacji treści w sklepie internetowym tj. aktualizacja cen w systemie CMS oraz wgrywanie banerów promocyjnych;

Nasze wymagania

  • Posiadasz co najmniej roczne doświadczenia w tworzeniu kreacji graficznych e-commerce,

  • Znasz język angielski w stopniu średniozaawansowanym,

  • Masz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów (preferowane kierunki studiów związane z marketingiem lub grafiką),

  • Bardzo dobrze poruszasz się w środowisku: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign,

  • Znasz język HTML na poziomie minimum podstawowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

Empik S.A.

Empik to firma, która inspiruje Klientów do rozwijania swoich pasji, a jej Pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość. Dołączając do naszego zespołu będziesz pracować w otoczeniu ciekawych i inspirujących produktów.

Przewiń do profilu firmy

Portfolio

Osoby zainteresowane prosimy o dołączenie portfolio do CV.