Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Graphic Designer

  • Łomianki, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-04

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

WITTCHEN S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. Firma rodzinna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. W chwili obecnej w związku z rozwojem poszukujemy dynamicznej, konsekwentnej w działaniu, nastawionej na sukces osoby, która dołączy do naszego zespołu i wspólnie z nami będzie realizować naszą misję

,,Twórcze i eleganckie budowanie marki WITTCHEN przez ludzi dla ludzi”

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łomianki pod Warszawą, 15 minut busem WITTCHEN z Metra Młociny

Opis stanowiska:

  • działania na projektach master oraz przekształcanie ich na inne formaty
  • projektowanie graficzne na potrzeby komunikacji marketingowej online (newslettery, landing page, banery)
  • kodowanie mailingów
Oferujemy:
  • pracę stacjonarną
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bezpłatny parking dla pracowników lub dojazd firmowym busem z Metra Młociny
  • dostęp do benefitów pozapłacowych: karta Multisport i prywatna opieka medyczna
  • pracę zgodną z work-life-balance
  • zniżki na produkty firmowe
  • przyjazną atmosferę pracy

Wymagania:

  • dobra znajomość Photoshop (CS6)
  • znajomość aktualnych trendów web design
  • zmysł artystyczny