Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Graphic Designer/Młodszy Grafik

  • Warszawa, mazowieckie
  • Cybernetyki 10, 02-676 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASSIDUUS (z łac. wytrwały) to firma świadcząca usługi doradcze, której priorytetem jest zapewnienie Klientom kompleksowej architektury finansowej umożliwiającej stabilny wzrost na lata. Grupa ASSIDUUS zatrudnia zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, oferujących wsparcie we wszystkich istotnych filarach niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstw.

    Do naszego zespołu poszukujemy kreatywnego grafika, z pasją, który jest zafascynowany możliwościami Internetu i marketingu z nim związanego.

    ASSIDUUS CONSULTING poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Od idealnego Kandydata oczekujemy:

    • Minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego jako Grafik lub WebDesigner
    • Interesującego portfolio (mile widziane projekty z branży finansowej)
    • Znajomości programów graficznych Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe inDesign
    • Znajomości trendów w projektowaniu materiałów reklamowych (mobile/RWD)
    • Umiejętności tworzenia spójnej koncepcji graficznej
    • Poszukiwania nowych inspiracji, tworzenia kreacji i layoutów
    • Podstawowej znajomości Wordpress, HTML5, CSS3
    • Otwartości, komunikatywności i dobrej organizacji pracy

    Zakres obowiązków:

    • Opracowywanie graficzne materiałów promocyjnych (m.in. kreacji online, reklam prasowych)
    • Projektowanie graficzne innych materiałów (zaproszenia, prezentacje, katalogi, ulotki, infografiki)
    • Przygotowywanie materiałów na potrzeby mediów społecznościowych, stron WWW
    • Współpraca przy tworzeniu koncepcji i wizualizowaniu pomysłów (Key Visual, wizualizacje)
    • Projektowanie identyfikacji wizualnej
    • Przygotowywanie plików produkcyjnych do druku
    • Przygotowywanie plików emisyjnych kreacji internetowych

    Co oferujemy:

    • Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie w intensywnie rozwijającej się firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym uczestnictwo w ciekawych projektach marketingowych
    • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
    • Wpływ na innowacyjność i rozwój firmy
    • Witaminy w postaci świeżych owoców
    • Dogodną lokalizację biura (Mokotów)

    CHCESZ ROZWIJAĆ SWOJĄ KARIERĘ?
    CZEKAMY NA CIEBIE!

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Assiduus Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r”. Informujemy, że Twoje dane mogą być przekazywane innym spółkom z grupy kapitałowej Assiduus. Pełna klauzula informacyjna znajduje się pod adresem: https://www.assiduus.pl/polityka-prywatnosci/