Oferta pracy

Junior Graphic Designer

IntredoO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie (kreacja) layoutów i grafik reklamowych, do kampanii online

  • Projektowanie landing pageów, ich modyfikacja i nanoszenie korekt zgodnie ze specyfikacją i standardem UX

  • Ścisła współpraca z copywriterami

  • Dbałość o spójność wizerunkową tworzonych materiałów

  • Dbanie o jakość tworzonych produktów graficznych

Nasze wymagania

  • Znajomości zasad kompozycji, typografii, składu tekstu i znajomości teorii barw

  • Sprawności i efektywności w łączeniu tekstu z obiektami graficznymi

  • Umiejętności tworzenia projektów zgodnie z dobrymi zasadami UX

  • Dbałości o szczegóły, kreatywności i twórczego podejścia do pracy

  • Umiejętności szybkiego uczenia się oraz chęci do dynamicznego rozwoju własnych kompetencji

  • Zainteresowania marketingiem i chęć rozwoju w kierunku projektowania zorientowanego na cel

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych z marketingiem efektywnościowym i optymalizacją konwersji

  • Doświadczenie w pracy w agencji interaktywnej / biznesie e-commerce

  • Wiedza o projektowaniu i przygotowywaniu plików produkcyjnych oraz znajomości zagadnień związanych z DTP

To oferujemy

  • Pracę w gronie doświadczonych, nieprzeciętnych, zaangażowanych i kreatywnych ludzi

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wiele okazji do integracji

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i pakiet Multisport po okresie próbnym

  • Codziennie pyszną kawę

  • Pracę w nowoczesnym biurze z nietypowym dla biurowców widokiem na Wisłę i Stadion

Intredo

Jesteśmy agencją performance marketingu oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategię komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. W ciągu 7 lat zbudowaliśmy zgrany i profesjonalny zespół blisko 60 specjalistów, który na co dzień integruje produkcję, technologię oraz media w spójną całość, tworząc skuteczne narzędzia sprzedaży online.

Przewiń do profilu firmy

Twój wektor jest ustawiony na wynik? Bierność masz w DPI? Twoja pomysłowość nie zalicza spadów? Niestraszna Ci praca pod kompresją?

To wskakuj na panton i zacumuj u nas ze swoim CV – jesteśmy tuż nad Wisłą!