Oferta pracy

Junior Graphic Designer

Performance Media sp. z o. o. sp. k.O firmie

  • Bukszpanowa 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Performance Media sp. z o. o. sp. k.

Bukszpanowa 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • • będziesz tworzył kreacje na portale społecznościowe (Facebook, LinkedIn, itp.)

  • • zajmiesz się projektowaniem grafik do kampanii Google Ads

  • • zaprojektujesz strony internetowe z dbałością o UX

  • • będziesz kreował KV dla kampanii reklamowych

Nasze wymagania

  • • potrzebujemy człowieka który, odkrył już większość tajników Photoshopa i Illustratora

  • • zna zasady projektowania stron internetowych

  • • jest kreatywny i śledzi nowe trendy w projektowaniu

  • • posiada portfolio z realizacjami komercyjnymi

  • • przykłada uwagę do detali

  • • współpraca jest dla nas niezwykle ważna, dlatego fajnie, jeśli lubisz pracować w zespole! :-)

Mile widziane

  • • znajomość After Effects (lub chęć nauki)

  • • znajomość Figmy (lub chęć nauki)

  • • wiedza z zakresu HTML/CSS

To oferujemy

  • rozwój i możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • swobodne podejście do projektowania

  • umowę o pracę

  • miejsce, w którym nauczysz się jeszcze lepiej i jeszcze więcej

  • fajnych i pomysłowych ludzi, którzy nigdy nie pozwolą Ci się nudzić i dla których chętnie przyjdziesz do pracy :-);

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • jeden krótszy dzień pracy