Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Graphic Designer

EPAKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

EPAKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Aleje Jerozolimskie 181 B

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Adobe InDesign

  • Adobe Illustrator

  • Adobe Photoshop

  • DTP

Mile widziane

  • After Effects

  • Adobe Premiere

System operacyjny

O projekcie

Projekty, które będzie realizował Junior Graphic Designer będą w większości opierać się na tworzeniu, wymyślaniu, kreowaniu, rysowaniu od podstaw. Zależy nam, aby projekty były 100% autorskie, pasujące do księgi znaków naszej firmy.

Osoba na tym stanowisku powinna przede wszystkim mieć świadomość, że kreatywność i spójność łączy w sobie siłę. Jesteś kreatywna/kreatywny? Dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Kreatywne projekty tworzone od podstaw (bez szablonów czy użycia banku vectorów);

  • Przygotowywanie do druku materiałów graficznych (ulotki, foldery, materiały promocyjne, naklejki);

  • Tworzenie kreacji z uwzględnieniem call to action dla Social Media;

  • Tworzenie layoutów, materiałów dedykowanych;

  • Tworzenie grafik uzupełniających duże projekty (infografiki, schematy, wykresy ikony);

  • Przygotowanie krótkich animacji na potrzeby Social mediów;

  • Ścisła współpraca z działami oraz zewnętrznymi agencjami i drukarniami.

Nasze wymagania

  • Jesteś Creative Graphic Designerem min. 2 letnie doświadczenie;

  • Kreatywność do potęgi, tworzenie autorskich projektów;

  • Znajomość pakietu Adobe (Indesign, Illustrator, Photoshop);

  • Idealnie znajomość UX/UI przy projektach;

  • Znajomość podstawowych zasad DTP;

  • Przykładanie uwagi na detale, szczegółowość;

  • Zmysł estetyczny i dbałość o jakość przygotowywanych projektów;

  • Umiejętność pracy z briefem i pracy zespołowej.

  • Znajomość After Effects, Premiere;

  • Ukończenie studiów o kierunku artystycznym (ten warunek nie jest konieczny).

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Pracę w dynamicznym zespole,

  • Pracę w firmie, która jest liderem na rynku usług kurierskich,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Godziny pracy: 8-16, 9-17, 10-18,

  • Szkolenia,

  • Narzędzia pracy,

  • Praca hybrydowa (częściowo praca zdalna).

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

epaka.pl to platforma wysyłkowa, posiadająca bogaty wachlarz usług w zakresie wysyłki paczek zarówno w Polsce jak i za granicę. Poprzez współpracę z najlepszymi firmami kurierskimi takimi jak UPS, DPD, InPost, FedEx, Paczkomaty, DHL zapewniamy naszym klientom najkorzystniejszą ofertę. epaka.pl to przede wszystkim ludzie pełni pasji, którzy każdego dnia dążą do ciągłego ulepszania jakości naszych usług. Pierwszą paczkę nadaliśmy w 2010 roku. Posiadamy aktualnie 300 punktów nadań i odbioru przesyłek w kraju.

Przewiń do profilu firmy