Oferta pracy

Junior Graphic Designer

OMDO firmie

  • Ibisa 14, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

OMD

Ibisa 14

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz uczestniczyć w tworzeniu projektów graficznych na potrzeby komunikacji marketingowej online: banery, grafiki do sieci społecznościowych, infografiki, LP, www, Keyvisuale, loga, itp.

  • Odpowiadać za jakość swoich projektów.

  • Współpracować z działami wewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Masz już doświadczenie na podobnym stanowisku (najchętniej w Domu Mediowym/Agencji Reklamowej).

  • Znasz i interesujesz się najnowszymi trendami w projektowaniu graficznym.

  • Znasz pakiet Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere).

  • Jesteś kreatywny i masz zmysł estetyczny.

  • Terminowość to Twoje drugie imię ;)

  • Jesteś samodzielny, odpowiedzialny i dobrze organizujesz swoja pracę.

  • Jesteś komunikatywny i lubisz ludzi.

  • Dobrze mówisz i piszesz po angielsku.

Mile widziane

  • Znajomość Adobe After Effects i Animate.

  • Znajomość HTML, CSS.

To oferujemy

  • Świetną atmosferę pracy, wzajemny szacunek i akceptację.

  • Szkolenia i możliwość rozwoju.

  • W dobie pandemii pracę zdalną lub hybrydową....

  • ...ale jak wrócimy do normalności, to zapewnimy Ci busa firmowego, który spod metra zawsze dowiezie Cię do biura na czas :)

  • Bezpłatny, duży parking, na którym zawsze znajdziesz dla siebie miejsce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne