Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Graphic Designer

Kiwi Marketing

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie koncepcji kreatywnych dla działań marketingowych

  • Projektowanie, adaptacja, DTP projektów graficznych (formy prasowe, ulotki, plakaty, banery i wszelkie inne nośniki reklamy)

  • Retusz zdjęć, kolorkorekcja

  • Opracowywanie koncepcji graficznych zgodnych z briefem

  • Projektowanie logotypów, kreowanie graficznego wizerunku

  • Wizualizowanie i opracowywanie materiałów marketingowych

  • Przygotowywanie materiałów graficznych dla stron www

Nasze wymagania

  • Kreatywność, twórczość, nieszablonowość, dbałość o szczegóły

  • Znajomość programów graficznych: Photoshop, Illustrator, InDesign

  • Wyczucie koloru, znajomość typografii i kompozycji połączone z poczuciem estetyki przy projektowaniu

  • Umiejętność pracy z dynamicznie zmieniającymi się celami

  • Dobra organizacja własnej pracy

  • Terminowość realizowanych projektów

  • Mile widziane: doświadczenie w pracy agencyjnej przy pracach z zakresu digital oraz DTP

  • Udokumentowane doświadczenie w zakresie prac graficznych – portfolio

To oferujemy

  • Ciekawą i ambitną pracę w młodym zespole

  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy

  • Szansę wdrażania własnych pomysłów i samodzielnej realizacji wielu ciekawych zadań

  • Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

Jeśli szukasz kreatywnej przestrzeni, chcąc robić coś wartościowego i jednocześnie poszerzać swoje umiejętności i kwalifikacje - APLIKUJ! :)

Poszukujemy entuzjastów grafiki. Zapraszamy osoby otwarte na rozwój i ambitne, chętne wzbogacić doświadczenie o pracę dla marek krajowych i zagranicznych.