background

Niestety, nie wspieramy Twojej przeglądarki

Niestety nie wpieramy Twojej przeglądarki co może znacznie wpłynąć na poprawne ładowanie skryptów strony.

Logo Pracuj.pl

Junior Graphic Designer

Wittchen S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie materiałów marketingowych do druku
  • działania na projektach master oraz przekształcanie ich na inne formaty
  • projektowanie graficzne na potrzeby komunikacji marketingowej online (newslettery, landing page, banery)

Nasze wymagania

  • dobra znajomość Photoshop (CS6)
  • znajomość aktualnych trendów web design
  • zmysł artystyczny
  • doświadczenie w e-marketingu (reklamy w internecie, banery, newslettery)
  • dokładność, sumienność i skrupulatność
  • umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność poszukiwania alternatywnych rozwiązań

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i wysokie standardy pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • miłą atmosferę, otwartą i nowoczesną kulturę pracy
  • parking samochodowy i rowerowy dla pracowników
  • dofinansowaną prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportowo-rekreacyjną MultiSport oraz zniżki na firmowe produkty

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dostęp do karty Multisport

Firma WITTCHEN już od trzydziestu lat słynie z najwyższej jakości produktów skórzanych, galanterii, obuwia, odzieży, a także bagażu. Jesteśmy firmą rodzinną notowaną na GPW. Posiadamy ponad 120 salonów sprzedaży detalicznej oraz prężnie działający e-commerce. W naszej centrali możesz znaleźć pracę w jednym z 11 działów. Nasze działania sprzedażowe obejmują Polskę i Europę.

Jesteśmy firmą z tradycjami, a mimo stałego rozwoju nasza misja pozostaje niezmienna. Brzmi ona: „twórcze i eleganckie budowanie marki WITTCHEN przez ludzi i dla ludzi”.

Tworzymy zespół zmotywowanych, zaangażowanych w pracę osób, którym nie brak energii do realizacji krótko- i długoterminowych planów.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z linkiem do portfolio, klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy
Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Junior Graphic Designer, Warszawa