Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Graphic Designer

Nuvalu Polska

  • Prosta 70, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Prosta 70

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Co będziesz robić na co dzień:

  • wspólnie tworzyć kampanie dla nas jaki naszych dużych polskich i międzynarodowych klientów

  • tworzyć grafiki, kreacje reklamowe, infografiki na potrzeby komunikacji z naszymi klientami, tak by odzwierciedlały strategię marki

  • pracować w biurze w centrum warszawy przy stacji metra

  • współpracować na co dzień z architektami i projektantami z jednej z wiodących pracowni projektowych Concept Space

Nasze wymagania

  • masz co najmniej 6-miesięczne, praktyczne doświadczenie na podobnym stanowisku (agencja reklamowa, dział marketingu, freelance) i możesz pochwalić się swoimi pracami w portfolio,

  • biegle przygotowujesz projekty digitalowe i do druku,

  • znasz zasady kompozycji, typografii oraz projektowania i umiejętność stosowania ich w praktyce,

  • dobra znajomość Photoshopa, Illustrator, InDesign; Canva

  • mile widziany After Effects lub chęć nauki, umiejętność wykonywania fotografii/wideo

  • interesujesz się trendami w projektowaniu i tym co dzieje się w świecie reklamy,

  • odpowiedzialność za to co robisz

To oferujemy

  • Pracę w firmie polecanej przez pracowników i klientów

  • Rozwój kariery we wspólnie zaplanowanym kierunku

  • Dowolną formę zatrudnienia,

  • Szkolenia rozwijające kompetencje

  • Benefity pracownicze (ubezpieczenie, opieka medyczna, karta sportowa)

  • Pokój relaksu i relaks po pracy – szanujemy Twój czas prywatny

  • Bliską współpracę z każdym Zespołem w firmie

  • 6-cio godzinne piątki

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

Z kim będziesz pracować na co dzień (możesz nas wygooglować:):

  • Jan Prószyński: lider działu marketingu, ekspert z ponad 15 letnim doświadczeniem w tworzeniu komunikacji marketingowej dla organizacji komercyjnych i pozarządowych.

  • Adrian Ziubiński: lider działu sprzedaży, od wielu lat związany z branżą nieruchomości komercyjnych.

  • Zespół: liderzy rynku pod kątem wiedzy i zrealizowanych projektów a przy tym mili ludzie

Nasza firma od 16 lat pomaga innym firmom i organizacjom znaleźć swoje miejsce – biuro, przestrzeń magazynową oraz handlową. Pracując z nami będziesz mieć wpływ na życie tysięcy pracowników w całej Polsce – na ich komfort pracy i zadowolenie z każdego dnia.

Na co dzień spotykamy się, rozmawiamy i współpracujemy z największymi polskimi i zagranicznymi organizacjami analizując ich potrzeby, cele i marzenia oraz projektując dla nich przestrzenie.

Aktualnie tworzymy nowy język komunikacji wizualnej - jeżeli chcesz uczestniczyć w tym procesie jak również masz pomysł czym zastąpić stockowe zdjęcie Pana z wąsem na naszej stronie www, wyślij do nas CV/portfolio.

Przewiń do profilu firmy