Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Graphic Designer

LOVE TO TALK

Karola Kurpińskiego 74

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Adobe Photoshop

  • Adobe Illustrator

Mile widziane

  • Adobe After Effects

O projekcie

Szukamy entuzjastów grafiki, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności oraz wzbogacić dotychczasowe doświadczenie.

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie koncepcji graficznych zgodnych z briefem

  • Przygotowywanie materiałów graficznych na media społecznościowe

  • Tworzenie kreacji wizualnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator)

  • Kreatywność, twórczość

  • Wyczucie koloru, znajomość typografii i kompozycji

  • Terminowość

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Pozytywne nastawienie :-)

  • Znajomość trendów w social media i digitalu

  • Dodatkowym atutem będzie obsługa Adobe After Effects i umiejętność tworzenia prostych animacji

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, która specjalizuje się w niestandardowych projektach

  • Kreatywną atmosferę twórczą

  • Ciekawe wyzwania od największych firm na rynku polskim i zagranicznym

  • Codzienną współpracę z otwartymi ludźmi, którzy są zespołem specjalistów z branży socialowej, PR-owej i reklamowej

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Możliwość wyboru przez kandydata preferowanej formy zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)

  • Dofinansowanie do wczasów, możliwość pracy zdalnej i inne

Dodatkowe informacje

Do aplikacji prosimy o dołączenie portfolio, bądź przykładów prac (online lub PDF).

Jesteśmy agencją social mediową, która zna branżę od podszewki – tworzyliśmy rynek reklamowy i digitalowy w Polsce często wdrażając nowe, niestandardowe rozwiązania. Stawiamy na działania angażujące użytkowników, dobierając najbardziej efektywne kanały komunikacji. W strategii łączymy komunikację online z całą komunikacją marketingową oraz otoczeniem biznesowym.

Przewiń do profilu firmy