Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Graphic Designer

MEDIF Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac graficznych: grafiki do Social Mediów, mailingi, banery internetowe, ulotki, foldery, katalogi, reklamy prasowe i inne

  • Praca z pakietem Adobe CC (Photoshop, Illustrator, In Design)

  • Edycja i montowanie filmów (After Effects, Premiere) - podstawowe umiejętności

  • Projektowanie 3D (mile widziane)

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy biurowej na podobnym stanowisku (udokumentowane przedstawionym portfolio)

  • Ukończyłeś studia bądź jesteś studentem 3, 4 lub 5 roku

  • Praca z Word, Excel i PowerPoint nie stanowi dla Ciebie problemu

To oferujemy

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Pełen onboarding

  • Opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

  • Dofinansowanie do Karty ZTM

  • Miejsce parkingowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Cześć, tu MEDIF! Działamy na rynku medycznym od ponad 25 lat, specjalizujemy się w stomatologii, medycynie estetycznej i weterynarii. Naszą misją jest przywracanie zdrowia i podnoszenie jakości życia w bezpieczny, naturalny i przyjazny

Chcemy żebyś dołączył do TeamMEDIF!

Jeśli jesteś kreatywną osobą, która dobrze zarządza swoim czasem i nie boi się wyzwań - to stanowisko jest dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy