Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Graphic Designer

Tailors GroupO firmie

  • Smolna 38
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Tailors Group

Smolna 38

Warszawa

Łączymy wiedzę o biznesie z doświadczeniem w tworzeniu interaktywnych narzędzi wspierających komunikację. Tworzymy zaawansowane serwisy korporacyjne, serwisy relacji inwestorskich oraz nagradzane w konkursach raportye.

Oferujemy Ci możliwość rozwoju wewnątrz młodego, dynamicznego zespołu, którego kompetencje i pomysły doceniają wyjątkowi Klienci. Znajdują się wśród nich największe polskie przedsiębiorstwa i międzynarodowe korporacje oraz spółki o wyjątkowym potencjale rozwoju. Praca w TAILORS Group to szansa na rozwinięcie Twojej kreatywności oraz na udział w ciekawych projektach.

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie wielostronicowych materiałów printowych, przede wszystkim raportów charakteryzujących się dużą liczbą elementów infograficznych oraz wykresów

  • Tworzenie materiałów graficznych na potrzeby komunikacji internetowej

  • Tworzenie grafik uzupełniających duże projekty  (infografiki, schematy, wykresy ikony)

  • Przygotowywanie materiałów do druku (na początku współpracy przy wsparciu członków zespołu o dłuższym stażu)

Wymagania:

  • kreatywność oraz samodzielność

  • komunikatywność i odpowiedzialność za realizowane projekty

  • terminowość i doskonała organizacja pracy

  • umiejętność pracy z briefem i pracy zespołowej

  • znajomość pakietu Adobe (Indesign, Illustrator, Photoshop)

  • znajomość podstawowych zasad DTP

  • wysokie umiejętności w zakresie posługiwania się językiem polskim

  • co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku grafika w agencji reklamowej lub zespole kreatywnym (uwzględniamy staże) lub jako freelancer (potwierdzone portfolio)

Oferujemy:

  • pracę przy projektach dla czołowych marek na rynku

  • swobodną, niekorporacyjną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • niezbędne narzędzia,

  • Pracę stacjonarną w biurze w Centrum Warszawy (obecnie praca zdalna)

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę lub relację B2B

  • wsparcie doświadczonego zespołu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • brak dress code’u

  • regularne spotkania integracyjne

Ogłoszenie archiwalne