Junior Graphic Designer

Łazienkaplus.pl S.A.

  • Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik)

    Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • ważna jeszcze 10 dni
    do: 25 sie 2022
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Prace projektowe na potrzeby mediów społecznościowych, banerów reklamowych, newsletterów i pozostałych narzędzi digital marketingu

  • Przygotowywanie projektów do druku

  • Bieżące wsparcie graficzne dla pozostałych działów w firmie

  • Udział w kreacji koncepcji kampanii komunikacyjnych i marketingowych

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość programów graficznych pakietu Adobe CC (Photoshop, Illustrator, XD)

  • Umiejętność pracy w oparciu o key visual

  • Umiejętność przygotowania materiałów do druku według dostarczonej specyfikacji lub informacji o rodzaju techniki druku

  • Kreatywność, wysokie poczucie estetyki

  • Umiejętność współpracy w zespole przy zachowaniu dużej samodzielności

  • Umiejętność równoległej pracy nad kilkoma projektami, terminowość

  • Portfolio prac graficznych (mile widziane)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę / B2B

  • Wsparcie przełożonego oraz zespołu grafików

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym

  • Pakiet benefitów (dofinansowanie karty Multisport, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach, bony świąteczne, rabaty pracownicze)

  • Kulturę pracy opartą na szacunku i partnerstwie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w największym sklepie internetowym w Polsce w swojej branży

  • Dogodny dojazd komunikacją podmiejską m.in. liniami 501, 502, 560, 561 (ZTM Poznań) + przystanek zlokalizowany tuż pod firmą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników