Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Hardware Engineer

AXTEL sp. z o.o. sp. k.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w młodym dynamicznym zespole.

  • Prace badawcze i rozwojowe przy: analogowych układach elektronicznych audio, cyfrowych układach elektronicznych, projektowaniu pcb, pomiarach elektronicznych, radiowych, emc, programowaniu mikrokontrolerów STM i innych modułów elektronicznych.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość: „elektroniki analogowej”, możliwych dróg przenoszenia zakłóceń, udanej współpracy układów cyfrowych i analogowych, akustyki, elektroakustyki. technik radiowych, łączności bezprzewodowej, interfejsów komunikacyjnych między układami (I2C, UART, SPI, I2S), dowolnego programu CAD (pracujemy na Altium, Eagle Fusion), dowolnego języka programowania (aby móc rozmawiać z deweloperem „na poziomie”, pracujemy z C, java)

  • Samodzielność

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Odpowiedzialność

Mile widziane

  • Zainteresowanie elektroniką audio.

To oferujemy

  • Umowę o pracę / cały etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń

  • Uczestniczenie w ciekawych / rozwojowych projektach

  • Możliwość rozwoju i pracę w dynamicznej firmie działającej na międzynarodowym rynku

  • Praca w młodym dynamicznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Axtel jest globalnym dostawcą profesjonalnych rozwiązań komunikacyjnych. Firma produkuje wysokiej jakości profesjonalne rozwiązania komunikacyjne przeznaczone dla organizacji, w których komunikacja ma kluczowe znaczenie dla ich działalności. Axtel stawia na pierwszym miejscu potrzeby użytkownika i komfort, umożliwiając profesjonalistom realizację ich zadań dzięki zaawansowanej technologii audio.

Więcej informacji na https://axtelworld.pl

Przewiń do profilu firmy