Junior Helpdesk Specialist

OpsTalent

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Stanowisko hybrydowe: helpdesk 80%, wsparcie zespołu IT 20%

  • Zakładanie i nadzorowanie kont użytkowników

  • Prowadzenie onboardingu dla nowych pracowników

  • Pomoc w zakresie obsługi systemów informatycznych używanych w firmie

  • Prowadzenie ewidencji sprzętu i dokumentacji technicznej użytkowników

  • Odpowiadanie na pytania typu „Pomocy, hasło mi wygasło”, „VPN mi nie działa”

  • Obsługa zgłaszanych błędów i eskalowanie ich do L2

  • W razie nagłych sytuacji na sygnale przyjedziesz do biura

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrze mówisz po polsku i po angielsku (poprowadzisz onboarding bez zimnych potów i skoków ciśnienia)

  • Masz szeroko rozwinięte umiejętności miękkie i uśmiech na twarzy

  • Jesteś zorientowany na użytkownika, a właściwie na kilku w tym samym czasie 😉

  • Jesteś punktualny, niezawodny i zaangażowany

  • Masz analityczny umysł, nastawiony na rozwiązywanie problemów

  • Posiadasz 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znasz środowisko oparte na AD/GPO i zasady funkcjonowania DNS/POCZTY/WWW

  • Bardzo dobrze znasz system WIN10 HOME/PRO, aplikacje typu manager haseł, systemy oparte o VOIP, zagadnienia związane z Cloud-computing

  • Czas pracy:

  • Pierwsze 2-3 miesiące wdrożenia to praca z biura w godz. 8-16 lub 9-17. Potem docelowo głównie zmiany 14-22, możliwy tryb pracy hybrydowy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • language cafe

  • work-life balance

  • Ops Salad Bar

Na widok kolorowych kabelków świecą Ci się oczy, a serce przyspiesza, gdy pomyślisz o tajnych wieczorkach karcianych z teamem ICT? Jeśli dodatkowo grasz na bębnach albo chociaż ogarniasz cymbałki, to masz już w 50% to, czego szukamy!

OpsTalent

OpsTalent to coś więcej niż miejsce pracy. To środowisko wspierające Twoją indywidualność, dające możliwości rozwoju zawodowego i twórczego wyrażania siebie. To przede wszystkim pełni pasji i radości ludzie, za którymi się tęskni. Razem tworzymy i dbamy o naszą wewnętrzną kulturę, opartą o wartości 5H. Nie zdziw się, kiedy przekroczysz progi biura i poczujesz zapach szarlotki albo zostaniesz zaproszony/-a do wzięcia udziału we wkręcie urodzinowym dla jubilata. 😊 Takim miejscem właśnie jest OpsTalent – różnorodny, elastyczny, wellbeingowy! Czujesz, że tak chciał(a)byś pracować? Poznajmy się i pogadajmy przy kawie 😊

Przewiń do profilu firmy