Oferta pracy

Junior Helpdesk Specialist

RaiseadO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux Debian

  • Ubuntu

  • Mac OS

  • Windows 10

O projekcie

Raisead to spółka holdingowa i brand parasolowy międzynarodowej grupy kapitałowej o polskim pochodzeniu i kapitale. Choć wywodzimy się z kategorii firm internetowych, dziś w ramach Raisead Holding skupiamy działalność biznesów z różnych branż i sektorów. Każdego dnia, ciężko pracujemy budując krok po kroku wspaniałe biznesy.

Twój zakres obowiązków

  • Zdalne i bezpośrednie wsparcie użytkowników,

  • Rejestracja zgłoszeń oraz ich terminowa obsługa,

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego, oprogramowania, systemów, drukarek, skanerów itd.,

  • Naprawa, modernizacja sprzętu komputerowego,

  • Utrzymywanie aktualnej dokumentacji, spisów, ewidencji urządzeń, obsługa dostaw urządzeń.

Nasze wymagania

  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów (preferowany kierunki techniczne),

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz oprogramowania biurowego np. Office365,

  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych w tym: Windows 10, Linux Debian, Ubuntu, Mac OS,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność priorytetyzacji zadań,

  • Otwartość, komunikatywność i chęć pracy z innymi.

To oferujemy

  • Inspirujących ekspertów, którzy będą Cię uczyć i wspierać w zdobywaniu doświadczenia i rozwijaniu umiejętności,

  • Szansę na rozwój, abyś mógł/a dalej iść wybraną przez siebie ścieżką kariery,

  • Możliwość dzielenia się pomysłami, spostrzeżeniami i ich realizacji,

  • Oczywiście mamy też super benefity takie jak multisport, opieka medyczna czy ubezpieczenie na życie,

  • Dodatkowo w kuchni czeka na Ciebie kawa, herbata, owoce i sprzęt do przygotowania pysznych koktajli.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • karta Multisport

  • świetnie zlokalizowane nowoczesne biuro

  • miłe upominki na różne okazje

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy