Oferta pracy

Junior helpdesk specialist

OpsTalentO firmie

OpsTalent

Ślężna 130/134

Wrocław

Dołącz do międzynarodowej, patchworkowej rodziny OpsTalent - Przychodzimy do pracy z uśmiechem, nawet w poniedziałki! Chętnie sobie pomagamy i cenimy wspólnie spędzony czas. W OpsTalent stawiamy na kulturę, którą sami budujemy według wartości 5H. Kiedy przekraczasz próg naszego biura, na pewno wyczujesz pozytywną atmosferę, dobrą dawkę humoru i szacunek, którym się darzymy. Dla nas praca to nie tylko zawodowa satysfakcja, ale realizowanie projektów z pasją.
Zobacz, jacy jesteśmy: www.opstalent.com

Twoje zadania:

  • Stanowisko hybrydowe: helpdesk 70%, wsparcie zespołu IT 30%
  • Obsługa procesu zakładania i nadzorowania kont użytkowników
  • Obsługa zgłaszanych błędów od użytkowników oraz eskalowanie ich do L2 support
  • Pomoc w zakresie obsługi systemów informatycznych używanych w firmie
  • Zapewnienie wsparcia informatycznego pracownikom firmy
  • Wsparcie działań onboardingowych dla nowych pracowników
  • Prowadzenie ewidencji sprzętu i dokumentacji technicznej użytkowników
  • Drobne prace serwisowe

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku związanym ze wsparciem zarządzania infrastrukturą IT i administracją siecią komputerową
  • Wykształcenie techniczne - preferowana informatyka
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zasad funkcjonowania sieci komputerowych w środowisku Windows
  • Znajomość środowiska opartego na AD/GPO
  • Znajomość zasad funkcjonowania DNS/POCZTY/WWW
  • Bardzo dobra znajomość systemu WIN10 HOME/PRO
  • Mile widziana znajomość aplikacji typu manager haseł, systemów opartych o VOIP, zagadnień związanych z Cloud-computing
  • Mile widziane doświadczenie związane w pracy zgodnie z systemem ISO 27001
  • Gotowość do dojazdu do biura w razie nagłych sytuacji
  • Łatwość adaptacji do zmiennego środowiska
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja własnej pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole, zorientowanie na użytkownika
  • Punktualność, niezawodność, zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w nocy (ok. 2 w tyg.) i w weekendy (ok. 2 w mies.)
  • Mile widziana umiejętność gry na instrumencie muzycznym

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę w systemie hybrydowym, z biura i z domu
  • Sprzęt firmowy do pracy z domu
  • Możliwość rozwoju w kierunku stanowiska IT ADMIN
  • Pracę w otwartym zespole z poczuciem humoru
  • Możliwość rozwoju autorskich projektów
  • Transparentny feedback co 3 miesiące
  • System motywacyjny połączony z bonusami
  • Wyjątkową atmosferę opartą o wewnętrzną kulturę i wartości 5H
  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • Wyjazdy w ramach górskiego klubu turystycznego PMC
  • Udział w inicjatywach pracowniczych (tandemy językowe, wymiana umiejętności)

Wybierając „Aplikuj” zgadzasz się na:

1. Udział w obecnej rekrutacji
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV, a także przetwarzanie i wykorzystywanie mojego wizerunku (w przypadku załączenia zdjęcia do CV) na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez OpsTalent spółka z o.o. sp.k. z siedzibą na ul. Ślężnej 132 53-111 Wrocław, Polska; zarejestrowaną przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000564554; NIP: 899-27-69-445, REGON: 361866553.
Ta zgoda umożliwia przetwarzanie wszelkich dodatkowych danych podanych w zgłoszeniu, w tym przetwarzanie i udostępnianie danych osobowych dostawcom usług IT, a także klientom i partnerom biznesowym OpsTalent w całej Unii Europejskiej dla potrzeb obecnej rekrutacji.Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Przetwarzanie podanych przez Ciebie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy