Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior Helpdesk with German

PEOPLE Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Numer ref.: Wsp/27/03/2021/JO-SSC&BPO

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów niemieckojęzycznych
  • Wsparcie telefoniczne w obszarze IT
  • Współpraca z innymi działami technicznymi
  • Administrowanie i monitorowanie zgłoszeń oraz ich realizacja
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i przekazywanie do odpowiednich działów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego min. B2
  • Znajomość języka angielskiego min. B1
  • Chęć rozwoju w obszarze IT
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność i chęć uczenia się

Oferujemy:

  • Wdrożenie oraz szkolenie przygotowujące do pracy
  • Praca 100% ZDALNA!!!
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Umowę o prace
  • Kursy i szkolenia międzynarodowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Kim jesteśmy?

Już od 1998 roku z powodzeniem łączymy pracowników i pracodawców. Sukcesy zawdzięczamy naszemu podejściu, zgodnie z którym Human Resources przekształcamy w Human Relations. Dlaczego? Bo w naszej branży profesjonalizm to odnajdywanie wspólnego mianownika między pracownikami a pracodawcami. Osiągamy to, w pełni skupiając się na celach, aspiracjach i potrzebach obu stron.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Ogłoszenie archiwalne