Junior HR Assistant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GOŹDZIK LEGAL IDEAS sp.k.

    Kancelaria prawna z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim oraz zagranicznym, której głównym celem jest wspieranie podmiotów gospodarczych, mająca siedzibę w samym centrum Warszawy poszukuje:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska

    • Kompletowanie i porządkowanie dokumentacji personalnej pracowników
    • Przygotowywanie dokumentów do zatrudnienia
    • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników
    • Administrowanie danymi personalnymi
    • Przygotowywanie skierowań na badania lekarskie, szkolenia BHP
    • Monitorowanie terminów związanych z upływem ważności dokumentów
    • Bieżąca archiwizacja dokumentów kadrowych
    • Wykonywanie zestawień i raportów
    • Pomoc w bieżących sprawach związanych z działem HR
    • Usprawnianie komunikacji wewnętrznej i obiegu dokumentacji
    • Sporządzanie raportów

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Zainteresowanie rozwojem w twardym HR
    • Znajomość prawa pracy
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Samodzielność i zorientowanie na cel
    • Dobra organizacja, skrupulatność, inicjatywa
    • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w dziale HR w międzynarodowej firmie oraz szeroki i ciekawy zakres obowiązków.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Goździk Legal Ideas Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

    Wyślij swoje CV klikając przycisk APLIKUJ